BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Paweł Nowak/SUPER EXPRESS BIEDRONKA sklep handel promocje

Promocje w Biedronce powalają. Kiełbasa i ser za darmo! Tanie masło i owoce [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2021-10-21 17:04

Przed nami weekend, czas zrobić porządne zakupy. Warto też kupić znicze i kwiaty na groby bliskich, już blisko do Dnia Wszystkich Świętych. Wszystko, co potrzebujemy znajdziemy w promocji w Biedronce. Tanie masło, mięso i wędliny oraz owoce czy duży wybór zniczy. W kolejnym odcinku programu „Tańczące z promocjami” przedstawiamy, co najbardziej opłaca się kupić w dyskoncie.

W sklepach Biedronki znajdziemy bardzo dobre promocje. Z kartą Moja Biedronka za dramo dostaniemy drugie opakowanie kiełbasy śląskiej, 550 g. Kupimy też dużo taniej szynkę wieprzową bez kości – 8,99 zł/kg i mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny – 5,99 zł/kg. Dobrą cenę mają również parówki naturalne Tarczyński: z szynki lub z kurczaka. Kosztują 4,49 zł, jeśli kupimy dwa opakowania.

Promocje w Pepco. Przepiękne bluzy za 30 zł!

A tylko w sobotę 23.10. możemy zyskać aż 20 zł w postaci voucheru na kolejne zakupy, kupując wszystkie uda, podudzia i filety z kurczaka. Jest dobra promocja na śledzie krojone, różne rodzaje. Jak kupimy dwa opakowania, to jedno jest w cenie 3,99 zł.

Wróciła też hitowa promocja na masło Mleczna Dolina. Tym razem, z kartą Moja Biedronka za kostkę zapłacimy 3,99 zł, pod warunkiem, że kupimy 3 opakowania. A kupując 3 opakowania mozzarelli, jedno dostaniemy gratis.

Tańczące z promocjami 22.10.2021

Sporo możemy zaoszczędzić na owocach. Tylko niecałe 5 zł za kg kosztują: jasne winogrona, mandarynki i różowe grapefruity. O połowę tańsze niż zwykle są awokado i polskie myte ziemniaki.

Amatorzy słodkości dostaną za darmo czekoladę Milka, jeśli kupią dwie dowolne tabliczki, a za kultowy wafel Prince Polo, XXL zapłacą tylko 0,95 zł, pod warunkiem, że kupią trzy sztuki. Warto też skorzystać w weekendowej promocji na soki pomarańczowe Riviva. W dniach 22-23.10. z karta Moja Biedronka, prze zakupie 3 butelek, trzy kolejne są w prezencie.

Sonda
Robisz zakupy w Biedronce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze