Lidl

i

Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRSS Lidl

Promocje

Przysmaki z Ukrainy w Lidlu. Co możesz kupić w promocji?

2023-02-14 10:18

Jak co tydzień Lidl wystartował w poniedziałek 13 lutego z nową promocją. Jedną z atrakcji, które możemy kupić są produkty z Ukrainy. W ofercie sieci znajdziemy przekąski, dania gotowe, kawę czy słodycze. Warto się pospieszyć, promocja jest ważna do wyczerpania zapasów.

Promocje w Lidlu -  ukraińskie przysmaki

Jak podaje Lidl, podstawą kuchni ukraińskiej są dania mączne, nabiał, kasze i warzywa. Poszczególne regiony mają też jednak swoje charakterystyczne smaki. W ramach tygodnia ukraińskiego Lidl promuje m.in. kilka dań gotowych: dwa rodzaje pierożków - wareniki nadziewane ziemniakami i kapustą kwaszoną i pielmieni z mięsem. Dania te kosztują 6,99 zł. Hitem są też drożdżowe naleśniki bliny w cenie 5,99 zł

W promocji są również takie produkty jak chleb typu ukraińskiego - 3,29 zł, musztarda - 2,49 zł , keczup - 3,99 zł, majonez - 7,99 zł i przekąska ogórkowa z musztardą i papryczką - 7,99 zł. Nie zabrakło też czarnej herbaty – aż pięć rodzajów w tym trzy smakowe - z kumkwatem i grejpfrutem, syropem klonowym i orzechami pekan oraz z granatem i bergamotką, w cenie 13,99 zł. Możemy też kupić cztery różne rodzaje Kawy Starego Lwowa w cenie 14,99 zł.

W ofercie są też słodycze - pianki zefiry o smaku malinowym, cukierki Tortufel i minibatoniki z orzechami Sharzam. Kto woli słone przekąski, ma do wyboru sucharki o smaku krabowym Flint - 2,39 zł. Do tego możemy kupić dwa rodzaje piwa - Lwowskie 1715 i pszeniczny Obolon White. Kosztują 3,79 zł i 4,49 zł.

Ukraińskie produkty w Lidlu

i

Autor: materiały prasowe Ukraińskie produkty w Lidlu
Sonda
Robisz zakupy w Lidlu?
Tańczące z promocjami 09.02.2023
Najnowsze