Razem po forsę

2008-06-16 4:00 SE

Silesia 2000 - 10 lat przyjaznych kredytów

Otwarte Centrum Finansowe Silesia 2000 działa na rynku od 1998 r., będąc Autoryzowanym Partnerem Dystrybucyjnym najbardziej liczących się instytucji finansowych na świecie. W tym roku firma obchodzi więc 10-lecie istnienia na rynku finansowym, gwarantując swoim klientom oraz partnerom bezpieczeństwo i stabilność.

Silesia 2000 stara się być blisko swoich obecnych i potencjalnych klientów. Dlatego zgodnie z hasłem, które przyświeca tegorocznym działaniom - "10 lat blisko Ciebie" - bardzo intensywnie rozwija sieć swoich oddziałów na terenie Śląska. Dziś dysponuje już siecią 25 oddziałów własnych oraz 6 biur partnerskich (również na Śląsku). Każdego dnia w oddziałach czeka grupa ponad 110 profesjonalnych doradców finansowych, którzy służą pomocą oraz udzielają niezbędnych rad klientom korzystającym z oferty Silesii 2000. Ponieważ klient ma prawo nie rozumieć zawiłości ciągle zmieniających się produktów finansowych, pracownicy Silesii 2000 pomagają w odpowiednim doborze produktu. Po pewnym czasie zresztą eksperci dokładnie znają już potrzeby klienta, dzięki czemu mogą go wesprzeć w każdej potrzebie. Dzięki fachowym, rzetelnym poradom uzyskanym w miłej atmosferze klienci są zadowoleni i chętnie wracają.

Silesia 2000, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, ciąglę rozwija swoją ofertę, w której można znaleźć:

  • kredyty gotówkowe;
  • kredyty gotówkowe przez telefon - Telegotówka;
  •  kredyty konsolidacyjne;
  • kredyty hipoteczne;
  • sprzedaż ratalną;
  • karty kredytowe;
  • Otwarte Fundusze Emerytalne.

Największą wartością dla firmy jest zadowolony klient, który sam do nas wraca i poleca naszą firmę swoim znajomym. Z myślą właśnie o nich uruchomiliśmy nową akcję pro0mocyjną pod hasłem "Polecasz kredyt - Odbierasz nagrody". Wystarczy polecić kredyt w Silesii 2000 przynajmniej jednemu znajomemu, zadzwonić do naszego oddziału i podać imię i nazwisko znajomego. Twój znajomy otrzyma wówczas kredyt, a ty będziesz mógł wybrać jeden z wielu dostępnych w naszej broszurce wspaniałych prezentów.

Niekwestionowanym atutem Silesii 2000 jest nie tylko wiedza merytoryczna i doświadczenie we współpracy z bankami, ale także warunki kredytowania atrakcyjniejsze od tych, które stosują poszczególne banki w standardowej ofercie. Dzieje się tak, ponieważ nasza firma doradcza posiada tak przygotowaną ofertę, aby klient miał dostęp do wyselekcjonowanych grup produktów wielu banków.

Aby dołączyć do grona ponad 200 tys. zadowolonych klientów, wystarczy:

  • skontaktować się telefonicznie z naszym doradcą pod numerem bezpłatnej infolinii 0-800-999-100,
  • wejść na naszą stronę internetową www.silesia2000.pl, na której można się skontaktować z nami za pomocą specjalnego formularza,
  • lub po prostu podejść do najbliższego oddziału Silesii 2000 (lista oddziałów z adresami dostępna na naszej stronie www).
Najnowsze