Robię to, co lubię i czuję się spełniona

2019-11-29 15:44 Materiał Partnerski
https://franczyza.zabka.pl/
Autor: Materiały Prasowe/Żabka

Od pięciu lat prowadzi sklep Żabka przy ulicy Lechickiej. Małgorzata Cymer, mieszkanka Warszawy, jest przedsiębiorczą mamą. Dzięki samozaparciu i wytrwałej pracy została właścicielką dwóch sklepów i nie wyobraża sobie, by zajmować się czymś innym.

Pani Małgosia wcześniej pracowała na stacji paliw. Do rezygnacji z etatu na rzecz prowadzenia własnego sklepu przekonała ją mama kolegi, który także prowadził swój sklep. Postanowiła więc spróbować sił w Żabce, wywracając wówczas swoje życie do góry nogami. Był to czas, w którym pojawił się nowy członek rodziny. – Gdy urodził się mój syn, musiałam pogodzić wychowanie dziecka i prowadzenie własnego biznesu. Syn już od najmłodszych lat uczył się zarządzania sklepem razem ze mną – mówi z uśmiechem pani Małgorzata.

Jednoczesne prowadzenie sklepu i opieka nad dzieckiem to nie lada wyzwanie, ale Małgorzata Cymer doskonale sobie z tym poradziła. Obecnie prowadzi już dwa sklepy i znajduje czas dla siebie i bliskich. Wieczorami uczęszcza na zajęcia z pool dance, ostatnio też zapisała się na lekcje tańca. Zapytana o aplikację, która powstała specjalnie dla franczyzobiorców Żabki, odpowiada: – Korzystam z aplikacji Frappka. Bardzo pomaga mi w zarządzaniu moim biznesem. Wiem, jakie są obroty, targety, wszystko mogę sprawdzić na bieżąco – wyjaśnia nasza bohaterka. Choć sama nie planuje zostać trenerem nowych franczyzobiorców, docenia możliwość dokształcania się w zakresie prowadzenia sklepu. Pani Małgosia wspomina swoje szkolenie w Poznaniu, które musiała przejść, zanim otworzyła sklep. Uważa, że człowiek najlepiej uczy się w praktyce. Odkąd Żabka organizuje szkolenia bliżej jej miejsca zamieszkania, wraz z grupą 20 osób uczęszcza na szkolenia w Nadarzynie. Lata doświadczenia w prowadzeniu dwóch sklepów sprawiły, że pani Małgorzata dużo wie już o sieci i czuje się pewnie w tym biznesie, choć na początku musiała się dużo nauczyć, a to – jak twierdzi – wymagało od niej zaangażowania i wkładu czasu.

– Na początku jest zawsze trudno, ale gdy się wie, że się robi to dla siebie, to warto. Odkąd prowadzę dwa sklepy, jest mi dużo łatwiej. Mamy stałą ekipę i mogę liczyć na swoich pracowników. Mam duże wsparcie w swoich dwóch kierowniczkach, które świetnie sprawdzają się w roli sprzedawców.

Pani Małgosia nie widzi siebie w innym miejscu. Po wcześniejszych doświadczeniach w pracy na etacie dostrzega ogromne zalety prowadzenia własnego biznesu. Chce zostać w sklepie sieci Żabka, bo jak twierdzi – może się realizować zawodowo i spełniać w roli mamy.

Więcej informacji na stronie www.franczyza.zabka.pl

Robię to, co lubię i czuję się spełniona
Autor: Materiały Promocyjne
Najnowsze