Wyjątkowe aukcje WOŚP NOWA 2

i

Autor: studio

Rockowy koncert z Majdanem, wizyta u Pazury, megafon od prezydenta. Oto wyjątkowe aukcje WOŚP

2021-01-22 11:02

To będzie wyjątkowy 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zwykle gwiazdy i politycy przygotowali masę atrakcji do zlicytowania. Sprawdź najciekawsze z nich!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wspierają WOŚP. Aukcja żony byłego bramkarza reprezentacji Polski cieszy się sporą popularnością. Co można wylicytować? Prezenterka wystawiła możliwość spędzenia z nią dnia. "Zapraszam do spędzenia dnia ze mną i moim beauty teamem. Finałem naszego spotkania będzie sesja zdjęciowa z moim ulubionym fotografem. " - napisała na Instagramie Rozenek-Majdan. Jej licytacja cieszy się ogromnym powodzeniem. Do tej pory udało się jej uzbierać ponad 9 tys. zł!

Radosław Majdan przekazał natomiast udział w koncercie zespołu Ira. "Zwycięzca aukcji zostanie zaproszony za kulisy i do garderoby zespołu oraz będzie uczestniczyć w koncercie w towarzystwie Radosława Majdana. To dawka rocka w najlepszym wydaniu i niesamowicie pozytywna energia. A do tego pomagamy tym, którzy tej pomocy potrzebują" - napisał o licytacji były bramkarz reprezentacji Polski, a stan jego licytacji to obecnie ponad 3 tys. zł.

WOŚP 2021: MZA oddały na licytację... AUTOBUS! Solaris U18 może stanąć na twoim parkingu

W akcji biorą udział znani aktorzy. Wśród nich Andrzej Chyra, który zaproponował wysprzątanie mieszkania zwycięzcy licytacji. - Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach – powiedział w nagranym przez siebie wideo. Aby skorzystać z usług aktora, trzeba przebić na licytacji obecną kwotę 9 tys. zł.

Z kolei Edyta i Cezary Pazurowie zapraszają do swojego domu na obiad. Posiłek ugotuje Edyta Pazura. Jak do tej pory aktualna cena na licytacji to ponad 12 tys. zł.

Potężny wzrost zadłużenia hoteli, restauracji i firm cateringowych w 2020 r. SZOKUJĄCE dane KRD

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski również ogłosił swoje wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zdecydował się wystawić na licytację megafon, który towarzyszył mu w kampanii prezydenckiej. "Zjeździł ze mną kawał Polski. Był ze mną w upalnych Mikołajkach, ulewnym Ciechocinku i wielu innych miejscach. To megafon, który stał się symbolem mojej kampanii prezydenckiej. Zapraszam do licytacji!" - napisał na Twitterze Trzaskowski. Cena aktualna to 8 tys. zł.

Najnowsze