emeryci

i

Autor: Shutterstock emeryci

Pieniądze to nie wszystko

Rząd podnosi wiek emerytalny? Znany ekonomista ostrzega

2023-02-01 10:42

W programie "Pieniądze to nie wszystko" wicenaczelny Super Expressu i szef Super Biznesu Hubert Biskupski gości ekonomistów i polityków, rozmawiając o bieżących sprawach ekonomicznych. W środę [1.02.2023] gościem programu będzie Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych. W rozmowie poruszony będzie m.in. temat waloryzacji emerytur i konieczności podniesienia wieku emerytalnego.

Pieniądze to nie wszystko. Gościem Sławomir Dudek

Kolejny odcinek programu "Pieniądze to nie wszystko" rusza w środę 1.02.2023 o 12:00, transmisję na żywo można oglądać na facebookowym profilu SuperBiznesu, oraz na kanale Super Expressu w serwisie YouTube. 

Gościem w studio Super Biznesu będzie Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych. W trakcie rozmowy prowadzonej przez Huberta Biskupskiego zostaną poruszone bieżące tematy gospodarcze, w tym konieczność wypłat wyższej waloryzacji  emerytur, wypłata 13 i 14. tej emerytury i związane z tym większe koszty dla budżetu państwa. Czy budżet wytrzyma dodatkowe obciążenia finansowe? Niemniej kontrowersyjny temat, który zostanie poruszony w programie to również kwestia wysokości wieku emerytalnego, czy rząd jednak może zmienić decyzję i podnieść po wyborach wiek emerytalny?

Pieniądze to nie wszystko Rafał Brzoska
Sonda
Czy waloryzacja emerytur o 14,8 proc. pomoże seniorom przetrać drożyznę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze