Same studia nic nie dają – Marek Cywiński z Kapsch Telematic Services dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: YouTube/Akademia Zarządzania i Rozwoju

Same studia nic nie dają – Marek Cywiński z Kapsch Telematic Services dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

2020-11-26 0:00

Według Marka Cywińskiego, prezesa Kapsch Telematic Services (spółki, która wdrożyła w Polsce system poboru opłat drogowych viaTOLL), studia mogą zapewnić podstawę do tego, aby się rozwijać, ale kluczem do sukcesu zawodowego jest nasz wkład własny.

– Studia same nic nie dają. Jeżeli nie dam od siebie tego, co maksymalnie powinienem dać, to studia mogą być tylko przygodą, bardzo nudną i uciążliwą przez wiele lat – podkreśla Cywiński w wypowiedzi dla platformy edukacyjnej Akademia Zarządzania i Rozwoju (azir.edu.pl). – Mówię to z perspektywy bycia absolwentem Politechniki Śląskiej, ale też z perspektywy 20 lat pracy jako nauczyciel akademicki – zaznacza. Dodaje, że studia zapewniły mu przede wszystkim solidne podstawy, ale jednocześnie nie ograniczają go zawodowo. Umożliwiają za to sprawdzanie swoich kompetencji również w obszarach niezwiązanych z ukończonym kierunkiem.

Od czego warto zacząć drogę zawodową? Co zrobić, żeby lata studiów nie były czasem straconym? O tym można przekonać się, słuchając wypowiedzi Marka Cywińskiego dla AZiR:

Akademia Zarządzania i Rozwoju, dostępna pod adresem azir.edu.pl, to innowacyjna platforma łącząca świat nauki ze światem praktyków. Jest ona miejscem, w którym znani menedżerowie, naukowcy i osoby będące autorytetami w różnych dziedzinach, dzielą się swoimi przemyśleniami, radami i wskazówkami z osobami rozpoczynającymi karierę zawodową lub zastanawiającymi się nad wyborem kierunku studiów. Misją AZiR jest wspieranie procesu edukacji i rozszerzanie go o praktyczne wskazówki oraz doświadczenia liderów biznesu i ekspertów, tak aby pomóc młodym ludziom wybrać kierunek studiów zgodny z ich zainteresowaniami i predyspozycjami. Partnerem strategicznym Akademii Zarządzania i Rozwoju jest Żabka Polska.

Więcej informacji na naszej stronie https://azir.edu.pl/

Akademia Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: Materiały Prasowe
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze