Lektury zostaną zastąpione przez gry komputerowe? Rząd ma nowy pomysł

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER/East News Lektury zostaną zastąpione przez gry komputerowe? Rząd ma nowy pomysł

Sampleo startuje w Polsce. Każdy może zostać influencerem

2020-07-08 10:55

Uruchomienie w Polsce platformy Sampleo to szansa na współpracę ze znanymi markami. Serwis pozwala firmom testować swoje produkty na szeroką skalę. Z kolei internauci, niezależnie od sieciowych zasięgów, mogą sprawdzać wybrane urządzenia.

Debiutujące w Polsce Sampleo znane jest na całym świecie. Platforma pozwala użytkownikom stać się "nanoinfluencerami". Pod tym przekombinowanym terminem kryje się osoba, która pragnie podzielić się ze społecznością swoimi opiniami. Chodzi nie tylko o szeroką grupę fanów, ale też i o zwykłych znajomych. Aby uzyskać dostęp do marek współpracujących z Sampleo należy założyć konto, uzupełnić profil i zgłosić chęć udziału w konkretnych kampaniach. Pełnej samowolki nie ma - serwis weryfikuje każdy wniosek.

Następnie wybrani użytkownicy są informowani o nawiązaniu współpracy i otrzymują produkty testowe wraz z listą zadań do wykonania.

ZOBACZ TEŻ: Influencerzy i youtuberzy walczą z koronawirusem. Za pomocą hashtagów

Kolejny wypadek miejskiego autobusu. Wszystko nagrały kamery

- Mogą one obejmować m.in. pozostawienie opinii na wskazanych portalach, czy też publikację w mediach społecznościowych posta opisującego wrażenia z użytkowania produktu. Co ważne - ambasadorzy nie mają obowiązku wystawiania pozytywnych opinii, więc mogą pisać to, co naprawdę myślą - informuje Sampleo.

Pierwsza kampania zrealizowana na platformie Sampleo Polska wystartowała w poniedziałek 6 lipca. W ramach akcji 50 użytkowników otrzyma do testów najnowsze smartfony LG Velvet.

- Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania i zawsze staramy się dostrzegać nowe trendy, dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z nanoinfluencerami, wykorzystując do tego platformę Sampleo. Od kilku lat współpracujemy z influencerami przy różnych projektach. Jednak tym razem po raz pierwszy postanowiliśmy oprzeć komunikację smartfonów o działania z udziałem nanoifluencerów. Przy tym projekcie zależy nam przede wszystkim na wygenerowaniu prawdziwych opinii użytkowników oraz na wiarygodności ich przekazu - wyjaśnia Agnieszka Witerscheim, Digital Communications Manager LG Electronics Polska.

Obsługą platformy Sampleo w naszym kraju zajmuje się agencja influencer marketingu GetHero. Firma na co dzień współpracuje z ponad 100 twórcami internetowymi, wśród których znajdują się m.in. Karol “Friz” Wiśniewski czy Remigiusz “reZigiusz” Wierzgoń.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze