CSR Poland 2023

i

Autor: Materiały prasowe

Posłuchaj ekspertów

Społeczna odpowiedzialność firm

2024-02-26 12:41

W najbliższych latach firmy czekają wielkie zmiany. Muszą przestawić się na ciągłe poszukiwanie innowacji i ochronę planety. Muszą także zmienić swój stosunek do pracowników - wykorzystywać ich talenty i pomysłowość, pomagać im w walce ze stresem i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu. Wyzwaniem dla firm będzie sztuczna inteligencja, a koniecznością CSR, czyli społeczna odpowiedzialność firm.

Tym tematom poświęcona będzie druga edycja konferencji CSR Poland 2024, która odbędzie się 21 i 22 marca w Krakowie pod hasłem „Human side of business”.

– W trakcie konferencji uczestnicy posłuchają ekspertów, poznają dobre praktyki i zainspirują się do wprowadzania działań z zakresu CSR w swoich firmach. Oprócz prelekcji, odbędą się także panele dyskusyjne. Zapraszamy do udziału wszystkie firmy, które już realizują projekty społeczne lub planują rozpocząć takie działania w swojej organizacji – mówi Marta Hernik, organizatorka wydarzenia.

Wykład otwierający wydarzenie będzie należał do Zuzanny Skalskiej, ekspertki, która wykłada na uczelniach na całym świecie i specjalizuje się w up-front innowacjach oraz strategicznym myśleniu o przyszłości. Prelekcję wygłosi także Aleksandra Przegalińska, futurolożka i specjalistka od sztucznej inteligencji, a jedne z warsztatów poprowadzi Ane Piżl, edukatorka równościowa i promotorka języka inkluzywnego.

Podczas wydarzenia będzie można także posłuchać jednego z bardziej znanych polskich psychoterapeutów Wojciecha Eichelbergera, autora wielu popularnych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości. Podczas konferencji będzie mówił o lękach współczesnego świata i o tym, jak je oswoić.

Wśród tematów znalazło się także zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami, skuteczna komunikacja działań związanych z CSR i ESG, wolontariat pracowniczy czy kompetencje liderskie przyszłości.

Tak jak w ubiegłym roku konferencji towarzyszy konkurs CSR POLAND AWARDS dla firm i osób zaangażowanych społecznie.

Więcej informacji: www.csrpoland.pl.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze