Kaufland / zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: materiały prasowe Kaufland / zdjęcie ilustracyjne

Super promocje w Kaufland! Opakawania XXL w niskich cenach [GALERIA]

2021-06-17 12:47

Kaufland przygotował w tym tygodniu masę promocyjnych ofert. Szczególnie warto zwrócić uwagę na produkty XXL w niskich cenach! I tak Kujawski olej z pierwszego tłoczenia dostaniemy za jedyne 13,99 zł - i to za trzy litrowe opakowanie! Duża kilogramowa paczka makaronu spaghetti Lubella to zaledwie 4,99 zł. A to tylko część super promocji, które czekają w Kauflandzie. Sprawdź pozostałe oferty!

Super Marki XXL w niskich cenach - takie oferty tylko w Kaufland! Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Duża paczka kabanosów drobiowo-wieprzowych Krakus (250 g) są o 10 proc. tańsze i zapłacimy za nie jedynie 8,99 zł. Do tego idealnie nada się kilogramowe opakowanie Lasagne - tylko 9,99 zł! Ale to nie wszystko.

Duża paczka XXL paluszków rybnych z fileta z mintaja (900 g) w super niskiej cenie 13,99 zł. Do tego absolutny hit! Aż 23 proc. zniżki na kilogramowe opakowanie twarogu półtłustego trzykrotnie mielonego, za którego zapłacimy jedynie 9,99 zł.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Sprzedaż bezpośrednia

Kaufland ma też super ofertę dla miłośników grilla. Kiełbaski śląskie białe z szynki (270 g) za 5,99 zł - to aż 25 proc. taniej! Za opakowanie przepysznej kiełbasy głogowskiej (400 g) zapłacimy natomiast 6,99 zł.

Dla poszukiwaczy nowych smaków proponujemy wyśmienite patyczki boczkowe w marynacie paprykowej (300 g) w super niskiej cenie 7,99 zł. Gorąco polecamy także kiełbaski szaszłykowe Bell w ofercie specjalnej, tylko za 8,99 zł.

Sonda
Czy skorzystasz z promocji w Kaufland?

W upalne dni należy pamiętać o nawadnianiu! Dlatego Kaufland przygotował super ofertę na napoje.  Przy zakupie dwóch niegazowanych napojów Hortex (1,75 l) za jedną sztukę zapłacimy jedyne 2,89 zł, przy regularnej cenie 3,49 zł. To aż 17 proc. obniżki! Napój energetyzujący Black również w super promocji. Przy zakupie czterech cena jednej sztuki wyniesie 1,71 zł, przy cenie regularnej 2,29 zł!

Nie zapominajmy także o owocach!To w końcu naturalne źródło witamin. Za kilogram słodkich moreli zapłacimy 9,99 zł (to aż 28 proc. taniej). Jeszcze mniej, bo 8,99 zł kosztuje kilogram pysznych czereśni.

Czy w Polskich sklepach są prawdziwe promocje?

i

Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze