pizza

i

Autor: archiwum prywatne

Światowy Dzień Pizzy. W Biedronce pizza za 1 zł

2021-02-09 13:15

Światowy Dzień Pizzy przypada 9 lutego. Tego dnia miłośnicy tego przysmaku mogą go jeść do woli. Tego dnia Biedronka oferuje specjalną promocję. Skorzystać z niej mogą stali klienci dysponujący kartą Moja Biedronka. Aby kupić pizzę po bardzo okazyjnej cenie, trzeba się spieszyć. Promocja obowiązuje tylko w Światowy Dzień Pizzy!

Światowy Dzień Pizzy przypada właśnie 9 lutego, we wtorek. Tego dnia w Biedronce pizzę można kupić po okazyjnej cenie. Ale trzeba się spieszyć, bo promocja obowiązuje tylko 9 lutego i jest skierowana do osób dysponujących kartą Moja Biedronka. A oferta jest atrakcyjna. Tylko 9 lutego w sklepach Biedronka można kupić pizzę świeżą lub mrożoną za 1 zł. Jak to zrobić? Trzeba kupić co najmniej dwie pizze. Wówczas druga będzie za 1 zł. Jednak obowiązują limity. Maksymalnie można kupić 6 pizz - wtedy 3 będą w normalnej cenie, a 3 za 1 zł każda. I uwaga, za 1 zł będzie pizza tańsza - w przypadku 2 różnych produktów. I oczywiście jak już wspominaliśmy, trzeba mieć kartę Moja Biedronka. 

Przypominamy, cały czas mamy pandemię koronawirusa. Sytuacja jest trudna na całym świecie. W Polsce na zakupach obowiązuje reżim sanitarny. Cały czas obowiązuje zasada DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka. Jeśli zauważysz, że w sklepie ktoś nie ma maseczki, powiadom obsługę, to ona odpowiada za utrzymanie reżimu sanitarnego w sklepie. W przypadku nieprzestrzegania zasad, kierownik sklepu może zostać ukarany wysokim mandatem. Przypominamy także, iż nie ma już godzin dla seniorów, które obowiązywały w godz. 10-12. 

Warunki na chodnikach w Warszawie
Sonda
Czy robisz zakupy w hipermarketach?
Najnowsze