W woj. podlaskim może powstać nowa restauracja McDonald's

i

Autor: jch W woj. podlaskim może powstać nowa restauracja McDonald's

Święto Niepodległości. Czy McDonald’s jest czynny 11 listopada?

2020-11-11 3:09

11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości. To święto państwowe, dzień wolny od pracy i objęty ograniczeniem handlu. Oznacza to, że wiele punktów handlowo-usługowych będzie zamkniętych. A co z restauracjami McDonald's? Czy McDonald' jest dzisiaj czynny? Czy można zamówić jedzenie w McDonald's?

Święto Niepodległości jest jednym z kilkunastu dni w ciągu roku, kiedy sklepy są ustawowo zamknięte. Tego dnia czyli 11 listopada handlować mogą jedynie właściciele sklepów oraz osoby niezatrudnione w oparciu o umowę o pracę. Większość dużych sklepów i galerii handlowych jest zamknięta, a w tym roku dodatkowo funkcjonują ograniczenia związane z koronawirusem. Co z popularnymi restauracjami McDonald's? Jeżeli zgłodniałeś i szukasz miejsca, gdzie możesz tanio i szybko zjeść to mamy dobrą informację! 11 listopada na Święto Niepodległości, sieć restauracji McDonald's jest otwarta. Co więcej, niektóre z lokali tej fastfoodowej sieci są czynne 11 listopada nawet 24 godziny na dobę

ZOBACZ TEŻ: Nowy lockdown. Biedronka zmienia zasady robienia zakupów i godziny otwarcia sklepów

Możliwa tylko sprzedaż na wynos. W związku z tym cała gastronomia musi przenieść się na tryb dostarczania posiłków do domów klientów lub tzw. okienka. Obostrzenie to dotyczy także takich restauracji jak McDonald's. Natomiast niemożliwe jest spożywanie tam posiłków na miejscu. Takiego lockdownu gastronomii można było się spodziewać. Raptem przed kilkoma dniami sugerował to prof. Włodzimierz Gut podczas wystąpienia na antenie TVP Info. Wirusolog wskazywał właśnie lokale gastronomiczne jako główne źródło rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego COVID-19.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze