Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Szalone promocje w Biedronce. Wielkie rabaty na mięso. Parówki i kiełbasa za 1 zł, czekolada za DARMO! [GALERIA]

2021-03-22 4:00

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Czas już zaplanować świąteczne zakupy i sprawdzić promocje, żeby nie przepłacać. Dziś z nowymi rabatami startuje Biedronka. Możemy kupić za połowę ceny sernik twarogowy, a margarynę Kasia dostać za darmo. W promocji mamy różnego rodzaju mięsa czy wędliny. Tańsze są bakalie, słodycze i Pepsi. I codziennie możemy dostać vouchery na kolejne zakupy

W Biedronce do końca marca trwa akcja „Oszczędzaj połowę”. W poniedziałek i wtorek 22 i 23.03 na kartę Moja Biedronka dostaniemy vouchery na kolejne zakupy za ser Królewski 135 g w wysokości 2,10 zł za opakowanie oraz 50 proc. zapłaconej ceny za wszystkie produkty Colgate. W środę i czwartek vouchery będą na Ptasie Mleczko i wszystkie produkty Kraft. Oczywiście to nie wszystko. W Biedronce mamy dużo ciekawych promocji na mięsa. Łopatka wieprzowa bez kości z kartą Moja Biedronka kosztuje 8,99 zł/kg. Już bez karty kupimy świeże uda lub podudzia z kurczaka za jedynie 3,75 zł/kg, chude mięso mielone z szynki za 5,99 zł/500 g. Tyle samo kosztuje mięso mielone wołowe – opakowanie 400 g. W promocji jest łosoś wędzony na gorąco 125 g w cenie 7,99 zł, jak kupimy 2 opakowania.

Zobacz też: Ceny benzyny szaleją. Na Wielkanoc za 6 złotych?

Nie sposób nie skorzystać z z rabatów na wędliny. Parówki z szynki, (250 g) bez dodatków i wzmacniaczy smaku, drugie opakowanie mamy za 1 zł, kiełbasę śląską kupimy za 9,90 zł/kg. A jak zdecydujemy się nabyć po dwa opakowania, to za szynkę konserwową 200 g zapłacimy 3,99 zł, a za polędwicę drobiową 250 g – 4,49 zł. Możemy się też zaopatrzyć w ser twarogowy, idealny do wypieku świątecznego sernika za połowę ceny – tylko 4,99 zł/kg i w margarynę Kasia, której drugie opakowanie dostaniemy za darmo.

Lockdown w Polsce. Sprawdź, co jest zamknięte, a co jest czynne

W Biedronce znajdziemy też owoce i warzywa w dobrej cenie, pomarańcze za 2,99 zł/kg, cukinię – 4,99 z/kg czy awokado – 16,90 zł/kg. Możemy za darmo dostać czekoladę Magnetic, drugie opakowanie bakalii kupić 50 proc. taniej, podobnie jak wszystkie lody Marletto. Tu rabat wynosi 60 proc. W promocji są kawy i herbaty – Lipton 9,90 za 92 sztuki, czy Nescafe Crema. za 14,99 zł. Hitem jest też duża Pepsi (1,75 l) za 3,49 zł.

Sprawdź w galerii co warto kupić w Biedronce

Sonda
Zapowiadane emerytury bez podatku powinny obowiązywać:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze