anulowane

i

Autor: anulowane anulowane

SZOK! Totolotek zamyka wszystkie swoje punkty. Gdzie wypełnić kupon?

2021-02-02 15:53

Charakterystyczne punkty Totolotka przestaną przyjmować zakłady. Firma rezygnuje z punktów naziemnych. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która sprawiła, że taka działalność stała się nieopłacalna. Co teraz będzie z Totolotkiem? Gdzie wypełnić kupony? Tłumaczymy!

To koniec Totolotka w dotychczasowej postaci! Firma poinformowała o zamknięciu stacjonarnych punktów. - Pandemia koronawirusa spowodowała, że klienci coraz częściej korzystają z dostępu do usług online zamiast tradycyjnych punktów handlowych. Trend ten wpłynął na decyzję o zamknięciu wszystkich 116 punktów stacjonarnych - poinformował Totolotek.

Zakłady w stacjonarnych punktach składać można do 31 marca. Po tej dacie Totolotek przejdzie wyłącznie na ofertę online - przez stronę i aplikację.

Zamknięcie stacjonarnego Totolotka wymusi na firmie ogromną redukcję etatów. Pracę strac około 150 osób w całym kraju. Firma obiecuje jednak, że wspiera pracowników w poszukiwaniu nowej pracy.

Będzie łatwiej o kredyt w 2021 r. Sprawdź jak go dostać

Zamknięcie nielegalnego salonu gier hazardowych w Szczecinku

Totolotek SA to działająca od 1992 roku firma zajmująca się zakładami wzajemnymi. Nie należy jej mylić z popularnym LOTTO, czyli Totalizatorem Sportowym. Totolotek S.A. jest częścią międzynarodowej grupy Gauselmann. Totolotek S.A posiada w swojej ofercie zarówno zakłady bukmacherskie dotyczące większości dyscyplin i rozgrywek sportowych, jak i zakłady totalizatorów piłkarskich oraz totalizatora wyścigów konnych odbywających się torach zagranicznych.

Najnowsze