Magda Gessler

i

Autor: Screenshot Facebook Kuchenne Rewolucje

Szokujące luksusy Magdy Gessler. Tak mieszka gwiazda TVN

2021-03-06 9:00

Od wielu lat Magda Gessler utrzymuje się na szczycie wśród popularnych osobistości telewizji. Jej nazwisko jest praktycznie synonimem sukcesu w branży gastronomicznej, a wielu mniejszych przedsiębiorców czerpie od niej inspiracje. Okazuje się, że pod względem wnętrz gwiazdę interesuje nie tylko kuchnia. Gessler ma kilka imponujących domów w Polsce i Kanadzie. Przyglądamy się jak mieszka prowadząca "Kuchennych rewolucji" oraz sprawdzamy jak rynek nieruchomości wygląda z perspektywy szarego Kowalskiego.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" i znana restauratorka mieszka w Łomiankach pod Warszawą. To tylko jedna z kilku nieruchomości. Podwarszawska rezydencja ulubienicy telewidzów wygląda onieśmielająco. 

 - Choć wystrój całego domu inspirowany jest stylem południowym, aranżacja salonu jest oszałamiającą mieszanką elementów dekoracyjnych z całego świata. Rządzą w nim francuskie meble, węgierskie poduszki z końca XIX w. i polskie kryształy, a kropkę nad i stanowią rodzinne fotografie, o których Magda snuje poruszające historie. W tym o mężczyznach swojego życia - opisywał TVN Style.

Drugi dom Gessler ma w Kanadzie. To równie imponująca, choć skromniejsza rezydencja.

Sprawdźcie w naszej galerii jak wygląda dom Magdy Gessler.

Najniższa emerytura w to jedynie 31 groszy. Rekordzista dostaje 14 tys. zł "na rękę"!

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Sonda
Czy uważasz, że rząd powinien dopłacać Polakom do mieszkań?
Najnowsze