Tanie masło w Lidlu i Biedronce! Atrakcyjne ceny mięsa, warzyw i owoców. Sprawdź nowe promocje w programie „Tańczące z promocjami” [WIDEO]

2020-02-27 19:43 BL, MO
Nowy Lidl
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Otwarcie nowego sklepu Lidl

Jak co tydzień bohaterki naszego cyklu „Tańczące z promocjami” wybrały się do popularnych dyskontów w poszukiwaniu cenowych hitów. I nie zawiodły się, zarówno Biedronka jaki Lidl przygotowały nowe akcje promocyjne - tanie masło, mięso, sery, warzywa i owoce. Zobacz, co możesz kupić w tych sklepach w dobrej cenie.

Atrakcyjne promocje w tym tygodniu czekają na klientów w Biedronce. Jednym z hitów jest masło ekstra Mleczna Dolina. Przy zakupie 3 kostek za jedną o wadze 200 g zapłacimy tylko 3,33 zł, pod warunkiem, że mamy kartę Moja Biedronka. W dobrej cenie są też różnego rodzaju mięsa. Świeże udo lub podudzie z kurczaka pakowane próżniowo kosztuje tylko 4,99 zł za kg, a mięso wołowe na gulasz – 11,99 zł za opakowanie 500g. W dobrej cenie jest też mięso mielone z łopatki wieprzowej - 6,79 zł za opakowanie o wadze 500 g. Biedronka promuje też tańsze sery. Mozzarella o wadze 125 g kosztuje 1,99 zł jeśli kupimy dwie sztuki. W podobnej promocji jest ser żółty ser w plastrach. Za opakowanie o wadze 300 g zapłacimy wtedy 3,99 zł, jeśli mamy kartę Moja Biedronka. Warto też kupić tańsze owoce i warzywa – brokuły za 2,99 zł za sztukę, cukinię za 4,99 zł za kg, pomidory śliwkowe za 2,99 za opakowanie 500 g. Pojawiła się też tania rzodkiewka – 1,29 zł za pęczek i kiwi w rewelacyjnej cenie. Za kg tych pysznych owoców zapłacimy tylko 5, 99 zł. W promocji jest też dużo słodyczy, czekolad, ciastek i smakowite masło orzechowe w wersji: smooth i crunchy. Duży słoik tego smakołyku (450 g) kosztuje w promocji 7,99 zł. Warto też skorzystać z bogatej oferty produktów hiszpańskich. Chorizo, oliwki, sosy i inne atrakcje są w sprzedaży w ramach akcji Czas na Hiszpanię.

Tańczące z promocjami 2702

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

A co czeka nas w Lidlu. Od czwartku w dyskoncie kupimy taniej drób. Mamy do wyboru kaczkę oraz podudzia i uda z kurczaka. Za 1 kilogram kaczki faszerowanej jabłkami w przyprawach wprost do piernika zapłacimy teraz 8,99 zł, a za wybrane części kurczaka - 4,99 zł za 1 kg. Warto kupić też dwa opakowania salami - naturalne lub paprykowe. Za jedno o wadze 100 g zapłacimy wtedy 2,49 zł. Hitem w tym tygodniu jest masło. Posiadacze aplikacji Lidl Plus mogą je kupić za 3,33 zł za jedną kostkę, pod warunkiem że kupią trzy opakowania. Dyskont kusi też promocjami na sery. Z myślą o miłośnikach tego przysmaku Lidl przygotował wyjątkową ofertę – deskę serów z całej Europy. Za wszystkie zapłacimy o co najmniej 20 proc. taniej. Na tym nie koniec. Za wszystkie sery żółte w plastrach marki Pilos i Bluedino zapłacimy 40 proc. mniej, jeśli mamy aplikację. W dobrej cenie są również owoce i warzywa. I tak np. 500 g opakowanie winogron czerwonych bezpestkowych zapłacimy teraz 4,99 zł, a za 1,5 kg pomarańczy na sok 4, 89 zł. Taniej kupimy też brokuły – 2,99 zł za 1 szt, cukinię – 4,99 zł za 1kg. A jeśli mamy aplikację to zapłacimy również mniej za sałatę lodową – 2,49 zł.

Uwaga! Tydzień włoski w Lidlu nadal trwa. Za wszystkie produkty marki Italiamo zapłacimy taniej o 10 proc. ale tylko a aplikacją Lidla.

Najnowsze