Tankuj tanio, dbaj o siebie i innych

2020-04-10 13:32 Materiał Partnerski
Tankuj tanio, dbaj o siebie i innych
Autor: Materiały Prasowe

W święta większość z nas zostanie w domu. Jednak niektórzy muszą wyruszyć w trasę, by zadbać o bliskich lub załatwić niecierpiące zwłoki sprawy. Wielu z nas podróżuje służbowo i też nie może zrezygnować z wyjazdu. Pamiętajmy więc, tankujmy paliwo tam, gdzie jest bezpiecznie. Te warunki spełniają stacje ORLEN. W dodatku paliwo jest tam bardzo dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach,

Dobra jakość, atrakcyjne ceny

Paliwa ORLEN są niezmiennie dobrej jakości. Nie tylko spełniają wszystkie europejskie normy, ale także często je przewyższają. Skład chemiczny benzyn, olejów napędowych i autogazu dobierany jest na podstawie najnowszych badań. Te paliwa zadbają o czystość silnika i układu dolotowego naszego pojazdu. Eliminują osady. Pozwalają na wysiloną pracę silnika w różnych warunkach i na wydobycie pełnej mocy i dynamiki samochodu. Mają przy tym atrakcyjne ceny. Tankując na stacjach ORLEN, dbamy więc i o swoje auto, i o portfel. Przed wyjazdem – czy to za pośrednictwem strony internetowej dlakierowcow.orlen.pl, czy aplikacji ORLEN PAY – warto zaplanować sobie podróż tak, by móc zatrzymać się na stacji ORLEN na odpoczynek i posiłek. Na kierowców jak zwykle czekają pyszne hot dogi, burgery i kanapki, a także aromatyczna kawa. Pamiętajmy jednak, że ze względu na środki ostrożności jedzenie i kawę możemy kupić jedynie na wynos! Punkty restauracyjne na stacjach są zamknięte.

Wspieraj polską gospodarkę

Tankując na stacjach ORLEN , m o ż e m y wspierać polskich producentów, a przez to całą gospodarkę. Sam koncern zachęca do patriotyzmu gospodarczego przy okazji codziennych zakupów, szczególnie w trudnym czasie związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Obecnie ok. 85 proc. produktów dostępnych na stacjach ORLEN zostało wytworzonych w Polsce. Koncern poprzez rozległą sieć stacji –blisko 1800 w całej Polsce – powoduje, że małe, często rodzinne firmy mają szansę rozwijać się i zaistnieć na krajowym, a nie tylko lokalnym rynku.

Najważniejsze bezpieczeństwo

Nie obawiajmy się kupowania na stacjach ORLEN. Zanim zatankujemy paliwo, musimy włożyć jednorazowe rękawiczki. Jeśli ktoś tankujący przed nami ich z jakiegoś powodu nie użył, pracownik stacji od razu zdezynfekuje pistolet dystrybutora. Pracownicy stacji obsługujący klientów także wyposażeni są w jednorazowe rękawiczki. Wszystkie obiekty są regularnie sprzątane i dezynfekowane. Przy kasach i na wejściu do stacji dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk. Pracownicy mają przyłbice ochronne i termometry do bezdotykowego mierzenia temperatury ciała. Kasy zostały oddzielone od klientów szybą z pleksi. Na stacji ORLEN stosujemy takie same środki ostrożności jak w sklepach. Wchodząc do budynku, wkładamy jednorazowe rękawiczki, zachowujemy odległości między sobą. Jeśli kupujemy kawę, herbatę lub inny gorący napój, pamiętajmy, że akcesoria do gorących napojów, takie jak wieczka do kubków czy mieszadełka, zostały wycofane ze stref samoobsługowych i są dostępne u pracowników.

Kupujemy tylko paliwo? Płaćmy mobilnie!

Płaćmy najlepiej kartą lub telefonem, a wystrzegajmy się gotówki. To ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa, bo na banknotach i monetach mogą utrzymywać się wirusy. Jeśli kupujemy tylko paliwo, możemy zapłacić mobilnie przy dystrybutorze. Potrzebujemy do tego jedną z mobilnych aplikacji ORLEN – ORLEN PAY. To najbezpieczniejsza forma płatności, dlatego warto ją mieć . Aplikacja ORLEN PAY ma wiele funkcji. Dzięki niej możemy zbierać punkty na wymarzony prezent czy ustalić lokalizację stacji ORLEN.

 

 

 

Ty także możesz pomóc - przekaż swoje punkty VITAY na walkę z koronawirusem!

Klienci stacji ORLEN zbierają punkty na karcie VITAY, by odebrać atrakcyjne nagrody. Teraz jednak mogą przekazać swoje punkty bądź ich część na walkę z koronawirusem. Za każde 1000 punktów VITAY przekazane przez użytkowników programu Fundacja ORLEN przeznaczy 5 zł na potrzeby szpitali zakaźnych i na zakup niezbędnego sprzętu medycznego. Pomysłodawcami dobroczynnej inicjatywy są sami klienci programu lojalnościowego PKN ORLEN.

 Materiał powstał we współpracy z PKN ORLEN

Najnowsze