Stacja ORLEN

i

Autor: ORLEN Stacja ORLEN

Ceny paliw

Tańsze paliwo. Orlen przedłuża wakacyjną promocję. Obajtek podał termin

2022-08-31 12:27

PKN Orlen przedłuża do 15 września rabat 30 gr/l paliwa dla posiadaczy aplikacji VITAY - poinformował na Twitterze szef PKN Orlen Daniel Obajtek. Promocja na stacjach rozpoczęła się 27 czerwca i miała trwać do końca wakacji.

„Zdecydowaliśmy o przedłużeniu wakacyjnej promocji PKN Orlen o kolejne dwa tygodnie. Do 15 września uczestnicy programu VITAY będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny z rabatem 40 groszy za litr” – napisał na Twitterze Obajtek.

Trwająca na stacjach promocja przewiduje trzy tankowania miesięcznie do 50 litrów paliwa każde, ze zniżką 30 groszy na litrze w ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy. Dodatkowo dla klientów programu VITAY mających kartę dużej rodziny obniżka będzie większa i w ramach promocji będzie wynosić 40 groszy na litrze.

Do uzyskania rabatu uprawniają kupony w aplikacji ORLEN VITAY wraz z wirtualną kartą VITAY lub aktywna główna plastikowa karta VITAY. Każdy dodatkowy litr paliwa rozliczany jest według ceny ofertowej podanej na dystrybutorze w trakcie tankowania. Promocja nie obejmuje autogazu (LPG), nie łączy się z innymi programami rabatowymi i promocyjnymi.

Pieniądze to nie wszystko Stanisław Szwed
Sonda
Skorzystasz z którejś z promocji na paliwo?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze