Teresa Lipowska, M jak miłość

i

Autor: AKPA Teresa Lipowska, M jak miłość

Teresa Lipowska wcale nie opływa w luksusach! Szokujące informacje o zarobkach gwiazdy "M jak miłość"

2021-03-01 18:39

Teresa Lipowska (83 l.) bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Pierwszy raz występowała przed kamerą ponad 70 lat temu, jednak jak się właśnie okazuje, mimo ogromnego dorobku artystycznego, gwiazda serialu "M jak miłość" wcale nie pławi się w luksusach. Informacje o tym, ile co miesiąc zarabia Teresa Lipowska mogą zszokować wielu jej fanów. Nie ma jednak wątpliwości, że są to pieniądze, którymi jest w stanie zapewnić sobie utrzymanie.

Teresa Lipowska już od ponad dwudziestu lat gra w serialu "M jak miłość". Aktorka jeszcze do niedawna mogła cieszyć się całkiem sporym wynagrodzeniem. Za jeden dzień zdjęciowy inkasowała 4,5 tysiąca złotych. Wszystko zmieniło się, kiedy TVP musiało przeprowadzić budżetowe cięcia. Według informacji podanych przez WP, odbiło się to na stawkach gwiazd serialu.

NIE PRZEGAP: Wiemy, w jakich warunkach żyją teraz Gucwińscy. Wyrzucili ich z domu i z TVP po skandalu, którym żyła cała Polska

Według doniesień portalu Kasia Cichopek, która niegdyś mogła liczyć na 3 tysiące złotych za każdy dzień pracy, teraz dostaje 2 tysiące. Najbardziej na cięciach budżetowych ucierpieli słynni bliźniacy. Marcin Mroczek, podobnie jak jego brat, Rafał, otrzymują teraz połowę swojego wcześniejszego wynagrodzenia - niegdyś dostawali 3 tysiące, a teraz dostają 1,5 tysiąca złotych. 

Wiemy, ile zarabia Teresa Lipowska. Gwiazda "M jak miłość" wcale nie pławi się w luksusach! 

Teresa Lipowska udzieliła wywiadu tygodnikowi "Twoje imperium", w którym przyznała, że nie zamierza rezygnować z pracy. Nie tylko z powodów finansowych. Aktorka wyznala, że kocha swoją pracę na planie "M jak miłość". Jak się właśnie okazuje, mimo ponad 70-letniej kariery, zdecydowanie nie można powiedzieć, że pławi się w luksusach. 

NIE PRZEGAP: Macierewicz pogratulował Piotrowi Żyle. Jest odpowiedź! "Antoś...". Zrobił się niezły kwas

- Od dwudziestu lat gram w serialu "M jak miłość" i ta praca stabilizuje moje finanse. Poza tym mam emeryturę, trochę ponad dwa tysiące złotychwyjawiła w rozmowie z tygodnikiem aktorka. - To nie znaczy, że opływam w bogactwo. W norkach nie chodzę, w szampanie się nie kapię. Ale nie mam żadnych potrzeb ani żadnych pretensji - powiedziała Teresa Lipowska.

Według medialnych doniesień Teresa Lipowska, która mogła liczyć na gażę w wysokości aż 4,5 tysiąca za jeden dzień zdjęciowy na planie "M jak miłość", także dostała ostro po kieszeni. Kilka lat temu jej wynagrodzenie obniżono aż o 1,5 tysiąca złotych. Teraz Teresa Lipowska dostaje po 3 tysiące za każdy dzień pracy, ale nie spędza na planie już tyle czasu, co kiedyś.

NIE PRZEGAP: To, co zrobił Wałęsa żonie szokuje! Wszystko stało się w 72. urodziny Danuty Wałęsy! [TYLKO U NAS]

Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Smutne wyznanie gwiazdy "M jak miłość"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze