Uczyć praktycznie, uczyć z pasją – dr Monika Madej dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: YouTube/Akademia Zarządzania i Rozwoju

Uczyć praktycznie, uczyć z pasją – dr Monika Madej dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

2020-10-27 0:00

– W coraz dynamiczniej zmieniającym się świecie kluczowe jest, by uczyć praktycznie i interdyscyplinarnie, łącząc elementy różnych kierunków w jedną, funkcjonalną całość, zgodnie z wymaganiami rynku. Praktyczne podejście do nauczania, świetna infrastruktura i kadra przekazująca wiedzę z pasją – to właśnie te elementy, jako kluczowe dla sukcesu uczelni, wymienia w wypowiedzi dla nowej platformy edukacyjnej Akademia Zarządzania i Rozwoju (www.azir.edu.pl) dr Monika Madej, rektor Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Wzrost liczby absolwentów i upowszechnienie się studiów spowodowały, iż samo ukończenie uczelni wyższej nie jest już gwarancją uzyskania wymarzonej pracy, a znacznie bardziej istotne od samego tytułu stały się konkretne, praktyczne umiejętności z różnych dziedzin, nabyte w trakcie studiów. Jak zapewnia rektor WSEiZ, spektrum oferowanych przez uczelnię kierunków jest bardzo szerokie – od typowo artystycznych, jak architektura wnętrz czy wzornictwo, po techniczne, wśród których znajdują się m.in. architektura, budownictwo, informatyka czy zarządzanie i inżynieria produkcji, a także inne, jak chociażby zdrowie publiczne.  – Każdy znajdzie u nas to, co go interesuje. Chcemy, aby młodzież znalazła swoją drogę życiową – podsumowuje wypowiedź dla platformy azir.edu.pl dr Monika Madej:

Akademia Zarządzania i Rozwoju, podobnie jak Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie, partner instytucjonalny Akademii, stawia sobie za cel wsparcie młodych osób w odnalezieniu idealnej ścieżki zawodowej, która w przyszłości zapewni im pełną satysfakcji i sukcesów karierę. W tym celu na stronie internetowej www.azir.edu.pl regularnie udostępniane są miniwykłady w formie  materiałów wideo, w których najbardziej uznani specjaliści w swoich dziedzinach dzielą się praktycznymi wskazówkami oraz poradami, jak wybrać kierunek studiów zgodny z zainteresowaniami oraz uzdolnieniami i jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Więcej informacji na naszej stronie https://azir.edu.pl/

Akademia Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: Materiały Prasowe
Najnowsze