Udka za 4,5 zł, lody familijne za złotówkę! Mega promocje w Biedronce

Biedronka - gazetka. Oferty, rabaty, wyprzedaże, promocje 2020
Autor: Biedronka - biuro prasowe

W nowym tygodniu klienci Biedronki mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji. Warto kupić udka lub podudzia z kurczaka w cenie 4,49 zł za kilogram, tanie parówki czy ogórki do kiszenia. Miłośnicy lodów mają okazję kupić w dobrej cenie duże opakowana lodów familijnych. Zobacz, co możesz kupić w promocyjnych cenach w Biedronce.

Mega Pakę świeżych udek lub podudzi z kurczaka w Biedronce kupimy tylko za 4,49 zł za kg. Dużo tańsze niż zwykle są polędwiczki wieprzowe pakowane próżniowo. Kg tego szlachetnego mięsa kosztuje 17,99 zł. W promocji jest też mięso z indyka – filet z piersi za 11,90 zł i mięso mielone z fileta za 6,49 zł, opakowanie 500 g. W promocji są też parówki. Za opakowanie parówek z szynki Kraina Wędlin o wadze 250 g zapłacimy 3,49 zł, pod warunkiem, że kupimy 2 opakowania, a za parówki Berlinki o wadze 300 g – 3,99 zł, przy zakupie dwóch paczek.

SZOK! Kaczyński z NOWĄ emeryturą i DODATKAMI! Waloryzacja emerytury dla prezesa PiS i wielka wypłata z ZUS

Opłaca się też kupić dwa pojemniki lodów familijnych Manhattan 1,4 l. Zapłacimy za jedno 7,99 zł, a smaki możemy mieszać dowolnie. Warto też kupić w dobrej cenie ogórki gruntowe, idealne do przetworów za 3,49 zł za kg. W promocji są też owoce – winogrona ciemne za 7,99 zł za kg i czereśnie – 10,90 zł za kg. Posiadacze karty Moja Biedronka mogą kupić masło polskie extra Mlekovita w cenie 3,33 zł za kostkę, jeśli kupią 3 opakowania.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze