Uwaga fani Słodziaków! To ostatnia szansa na odebranie naklejek

2019-11-13 12:13 mos
Gang Słodziaków w Biedronce
Autor: fot. ESKA INFO Gang Słodziaków w Biedronce

Zbierasz naklejki i wciąż nie masz Słodziaka? To musisz się pospieszyć, bo Biedronka będzie je wydawała jedynie do 17 listopada. Promocja zostanie wtedy zakończona.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji Gangu Słodziaków, klienci sklepów Biedronka zbierają naklejki, które później będą mogli wymienić na maskotkę. Dzieciaki je uwielbiają, więc nic dziwnego, że rodzice korzystają z promocji. Nowa edycja akcji jednak zbliża się do końca, dlatego trzeba się pospieszyć. Już tylko do niedzieli 17 listopada (a w praktyce do soboty 16 listopada, bo na niedzielę przypada zakaz handlu) klienci sklepów Biedronka mogą zbierać naklejki w ramach akcji z Gangiem Słodziaków. Odbiór maskotek możliwy będzie nieco dłużej - do 1 grudnia 2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

Masło tanie jak barszcz! Zobacz wszystkie promocje Biedronki ["Tańczące z promocjami"]

Jak zdobyć Słodziaka?

Dużego Słodziaka otrzymamy za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 40 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za 19,99 złotych lub do otrzymania za darmo małego Słodziaka.

15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków". Książkę można też kupić w Biedronce bez naklejek w regularnej cenie – 9,99 złotych, natomiast dużego Słodziaka możemy nabyć za 49,99 złotych.

Ostatnie 4 niedziele handlowe w 2019 r. Zaplanuj weekendowe zakupy

Najnowsze