Gowin załatwił Dudzie narty

i

Autor: Łukasz Gągulski Gowin załatwił Dudzie narty

Wicepremier Jarosław Gowin opuścił szpital. Ważny apel do wszystkich Polaków

2021-03-27 12:04

Po 14 dniach intensywnego leczenia opuściłem właśnie szpital - poinformował wicepremier, szef MRPiT Jarosław Gowin, który trafił tam po wykryciu u niego koronawirusa. "Dbajmy, proszę, wszyscy o siebie i innych. Statystyki są nieubłagane" - podkreślił lider Porozumienia.

Jarosław Gowin opuścił szpitalO chorobie wicepremier poinformował w niedzielę 14 marca. "I mnie w końcu dopadło... Cieszę się, że dopiero teraz i że przez minione 5 miesięcy mogłem budować pomoc dla polskich przedsiębiorców i pracowników. Wielkie podziękowania dla lekarzy! Dbajcie o siebie i swoich Bliskich. Kto może, niech się szczepi! Wkrótce pokonamy to świństwo!" - napisał na Twitterze. We wtorek, 16 marca, w rozmowie z PAP dyrektor biura komunikacji MRPiT Katarzyna Zawada przekazała z kolei, że wicepremier Jarosław Gowin jest w szpitalu, a jego stan jest stabilny.

Otwarte szczepienia dla wszystkich Polaków. Minister Niedzielski ujawnia szczegóły

Co należy zrobić, żeby szybko zakończyć pandemię? Doktor Grzesiowski odpowiada

Gowin o przejściu choroby poinformował w sobotę. "Po 14 dniach intensywnego leczenia opuściłem właśnie szpital. Wielkie podziękowania dla WSPANIAŁEGO personelu medycznego. Dbajmy, proszę, wszyscy o siebie i innych. Statystyki są nieubłagane. 30 tys. zakażeń dziennie to 900 śmierci w ciągu kilku tygodni. Zdrowia Wam wszystkim!" - napisał.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze