Wielka promocja Biedronki – masło za 1 złoty, cukier, kurczak i szynka za 2 złote [WIDEO]

2019-10-22 12:11 BSW
Biedronka
Autor: materiały prasowe Biedronka

Kolejny tydzień promocji w sklepach sieci Biedronka. Właściciel marketów, Jeronimo Martins Polska, dla swoich klientów przygotował wielkie obniżki na m.in. masło, cukier czy kurczaka. To jednak nie wszystko – zobacz, co w tym tygodniu kupisz taniej w Biedronce i do kiedy trwają promocje.

Klienci sieci Biedronka, a zwłaszcza posiadacze karty „Moja Biedronka” w tym tygodniu mogą w marketach należących do Jeronimo Martins Polska skorzystać z prawdziwych okazji. W promocji jest masło ekstra produkowane przez Mleczną Dolinę. W Biedronce za 3 opakowania (z kartą „Moja Biedronka”) zapłacimy tylko 3,33 zł za 200 g, czyli ok. 1,67 zł za 100 g! Jak zaznacza Biedronka, promocja trwa do 27 października lub do wyczerpania zapasów, a limit promocji na klienta to 6 opakowań.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rodziny urzędników nie ujawnią swoich majątków? Prezydent Duda podjął decyzję o skierowaniu ustawy do TK

Najlepsze promocje na masło? Prześwietliliśmy ofertę Lidla i Biedronki - zobaczcie nasze wideo:

Taniej kupimy też cukier. W przypadku tej promocji musimy kupić 5 opakowań i wówczas za 1 kg zapłacimy 1,85 zł. Tu nie jest wymagana karta „Moja Biedronka”, która już potrzebna jest przy kolejnej promocji – Biedronka oferuje świeżą ćwiartkę kurczaka w cenie 2,49 zł za 1 kg. Każda z promocji obowiązuje jednak tylko do 23 października.

Co jeszcze w tym tygodniu znajdziemy w promocji w Biedronce? Mięso mielone wołowe za 5,99 zł za 400 g, filet z molwy i filet z mintaja w cenie 2,99 zł za 100 g, filet z halibuta za 4,99 zł/100 g czy szynka klasyczna w cenie 1,79 zł za 100 g.

Masz ochotę na ciasto ? Sprawdź!