Wielka promocja Biedronki! Tania chemia. Proszek w Biedronce taniej!

2020-05-12 8:00 BL
Biedronka wydała ważny dla swoich klientów komunikat
Autor: materiały prasowe Biedronka wydała ważny dla swoich klientów komunikat

Przez cały tydzień w Biedronce możesz kupić tanio szeroki asortyment chemii domowej. Nie tylko proszki, płyny do prania i płukania czy odplamiacze są w super promocji, bardzo korzystne ceny mają też różne środki czystości. Zobacz, co warto kupić w Biedronce.

Biedronka na ten tydzień, aż do soboty 16 maja promuje różnego rodzaju środki czystości. Hitem jest proszek Persil. Duże opakowanie tego proszku, ważące 3,9 kg wystarczające do zrobienia aż 60 prań kosztuje 24,99 zł. Koszt jednego prania to tylko 42 grosze. Tańszy jest też płyn do prania Perwoll, za opakowanie o poj. 1,8 l zapłacisz 11,99 zł. Warto też kupić płyn do płukania Lenor. Jeśli kupimy 2 opakowania zapłacimy za jedno tylko 7,99 zł. W dobrej cenie jest też odplamiacz do tkanin Vanish. Opakowanie 940 ml kosztuje 12,99 zł. Dyskont promuje również mleczko i proszek do prania Lovela, idealny do prania odzieży niemowlęcej i dziecięcej. Kosztuje 15,99 zł.

Przeczytaj też: Kiedy otworzą gabinety kosmetyczne? Nowe zasady w gabinetach kosmetycznych

Promocja obejmuje również różne środki czystości. Płyn uniwersalny Ajax Floral Fiesta 1,3 l jest w cenie 5,99 zł za opakowanie, mleczko lub spray Cif kosztuje 6,99 zł. Tańsze są produkty Pronto – spray do mebli kosztuje 6, 99 zł, tyle samo zapłacimy za płyn do podłóg tej firmy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze