Wielkanoc 2019. Przepis na szybkie sprzątanie z Lidlem

2019-04-18 12:42

Święta Wielkanocne już niebawem. Chcąc ułatwić codzienne porządki, warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który umożliwi jednocześnie szybkie, wygodne i dokładnie sprzątanie. Taką ofertę przygotował dla swoich klientów Lidl. Od czwartku 18 kwietnia na sklepowe półki trafią między innymi: akumulatorowa myjka do czyszczenia okien i mop parowy.

Wielkanocne porządki potrafią porządnie zmęczyć. Przygotowanie świątecznego śniadania, to nie tylko gotowanie i pieczenie, ale również mycie okien, odkurzanie czy polerowanie podłóg. Podczas porządków dobrze jest przejrzeć wszystkie nagromadzone rzeczy i pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów. Tym sposobem usuniemy zbędne źródła kurzu oraz uzyskamy dodatkowe miejsce. Przed urządzeniem wielkich porządków warto upewnić się również, czy mamy sprzęt, który pomoże nam przeprowadzić sprzątanie szybko, wygodnie i dokładnie. W sklepach Lidl Polska od czwartku 18 kwietnia znajdziemy sprzęt pomocny w wiosennych porządkach.

Wielkanoc 2019. Jak będą otwarte sklepy przed świętami?

Jedną z wiosennych porządkowych tradycji jest mycie okien. Szybkie przetarcie szyb często kończy się powstaniem nielubianych smug, z kolei dokładne mycie okien jest bardzo czasochłonne i męczące. Pomóc w tym może akumulatorowa myjka do okien Silvercrest w cenie 99 złotych, która usuwa zanieczyszczenia, pozostawiając szklaną powierzchnię lśniącą i wolną od zacieków. Po oknach należy zadbać o domowe podłogi. W tej czynności z pomocą przychodzi mop parowy 1630 W (Silvercrest/ 159 zł/ 1 zestaw).


Przed przystąpieniem do mycia podłóg warto najpierw dokładnie odkurzyć mieszkanie. Tę czynność również możemy wykonać przy pomocy nowoczesnych urządzeń takich jak np. inteligentny robot sprzątający 22 W (Silvercrest/ 649 zł/ 1 zestaw). Odkurzacz nadaje się do twardych podłóg oraz dywanów o krótkim włosiu. Można sterować nim bezpośrednio z poziomu urządzenia lub za pośrednictwem pilota, a także aplikacji na smartfonie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze