Najlepsze promocje

i

Autor: WSB

Wielkie promocje na Wielkanoc. Lidl, Biedronka i Rossmann [WIDEO]

2019-04-16 15:55

Przygotowania na Wielkanocy wkroczyły w decydującą fazę. Wszystkie gospodynie mają już rozpisany dokładnie punkt po punkcie plan działania – od gruntownego sprzątania po pichcenie świątecznych ciast. To jednak nie wszystko, wraz z końcem tygodnia rusza długo oczekiwana promocja Rossmanna na kosmetyki do makijażu. Zobaczcie co w tym tygodniu upolujecie w sklepach.

Wielkanoc 2019. Promocje Rossmanna, Lidl i Biedronki
To już ostatni moment na świąteczne zakupy, im bliżej Wielkanocy, tym sklepy będą przeżywały coraz większe oblężenie. Zapewne większość osób, które w tym roku zdecydowały się na przygotowanie świątecznego śniadania, mają już rozpisany plan działania, niczym piłkarscy eksperci przewidują wydarzenia na boisku.

Sprawdziliśmy jakie promocje można spotkać w tym tygodniu w popularnych sklepach i dyskontach. Na półkach dominują produkty i potrawy z jakich słynie Wielkanoc. Znajdziemy między innymi jajka w dobrej cenie, pokaźną ilość majonezu przydatnego do sałatek czy żurek i barszcz biały. Dzieci, które czekają na Zajączka być może ucieszą się z promocyjnych zestawów klocków Lego z Lidla. W Rossmannie rusza natomiast długo oczekiwana promocja minus 55 proc. na kosmetyki do makijażu.

ZOBACZ TEŻ: Wielkie promocje na Wielkanoc! Biedronka, Lidl, Tesco [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze