Netto

i

Autor: Niteshift, wikipedia.pl Netto

WIELKIE promocje w Netto. Hit to pulsoksymetr, taniej nigdzie nie kupisz!

2021-03-15 13:48

W sklepach sieci Netto możemy kupić nie tylko artykuły spożywcze w dobrych cenach. W najnowszej promocji, obowiązującej od dziś 15.03. znajdziemy też ciekawą ofertę popularnych urządzeń medycznych domowego użytku. Za niewielki pieniądze możemy kupić ciśnieniomierze, termometry bezdotykowe, maseczki czy niezwykle popularny w czasie pandemii koronawirusa pulsoksymetr.

Od poniedziałku 15 .03. w sklepach Netto kupimy wyroby medyczne do domowego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Ciśnieniomierz nadgarstkowy z dużym dotykowym wyświetlaczem, zapamiętujący 90 pomiarów kosztuje tylko 37 zł. Ciśnieniomierz naramienny, z regulowanym mankietem o obwodzie 22-32 cm, umożliwiający pomiar ciśnienia i tętna , z funkcją wykrywania arytmii kupimy za 59 zł. Warto też kupić w tej samej cenie termometr bezdotykowy z ekranem LCD,który pokazuje wynik już po 1 sekundzie. Netto ma w ofercie maseczki, które wszyscy zobowiązani jesteśmy nosić, ze względu na możliwość zakażenia się koronawiusem. Maseczka medyczna BeSafe kosztuje 0,99 zł, a maseczka ochronna FFP2 BeSafe – 2,99 zł.

GIGANTYCZNE promocje w Biedronce od 15.03. Masło za 3 zł, kurczak za 2 zł, wędliny za DARMO! [GALERIA]

Wielkim hitem oferty jest pulsoksymetr za 59 zł. To urządzenie do pomiaru saturacji krwi, czyli wysycenia krwi tlenem. Jego stosowanie doradza się osobom ze schorzeniami układu oddechowego, chorobami serca, nadciśnieniem cukrzycą czy seniorom. Ostatnio stosowany jest także u pacjentów zakażonych koronawirusem, także tych, którzy nie mają objawów albo lekko przechodzą infekcję, umożliwiając stałe monitorowania u nich saturacji . U zdrowej osoby jej normy wynoszą 95-98 procent (u osób starszych 94-98 procent). Pulsoksymetr napalcowy w Netto dokonuje pomiaru natlenienia krwi i tętna w 7 sekund.

Pulsoksymetr

i

Autor: MATERIAŁY PRASOWE Pulsoksymetr
Express Biedrzyckiej - Hanna Gill-Piątek: Epidemia zarządza rządem, a nie rząd epidemią

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze