Netto

i

Autor: Niteshift, wikipedia.pl Netto

WIELKIE promocje w Netto. Tanie mięso, masło za 3 zł, COCA - COLA za 2 zł! [GALERIA]

2021-03-03 4:27

Warto udać się na zakupy do sklepów sieci Netto. Znajdziemy tam wiele ciekawych promocji na artykuły spożywcze. Taniej kupimy mięso wieprzowe, wędliny, sery czy owoce. Sieć ma też bogatą ofertę słodyczy, które możemy dać w prezencie na Dzień Kobiet. W super cenie są napoje gazowane: Pepsi, Coca - Cola i Mirinda. A tylko dziś w dobrej promocji jest herbata Lipton.

Sieć sklepów Netto ma blisko 400 placówek, czynnych w większości w godzinach 6-23. Podobnie jak inne duże sieci handlowe Netto ma ciekawe promocje. Hitem jest duża Coca – Cola o pojemności 2 l za 3,99 zł. Tylko dziś w środę 3.03 o 5 zł taniej możemy kupić herbatę Lipton. Za opakowanie zawierające 100 torebek zapłacimy dziś tylko 9,99 zł. W piątek masło ekstra z polskiego mleka Miletto mamy za 2,99 zł za kostkę, jeśli kupimy dwa opakowania.

MEGA promocje w Lidlu. Masło i kurczak za 3 zł, olej i mielone za DARMO! [GALERIA]

Do końca tygodnia mamy okazję kupić ser żółty Gouda w plastrach w cenie 7,99 zł (opakowanie 2x250 g). Dużo tańsza jest łopatka wieprzowa, kilogram tego mięsa kupimy za 7,99 zł, a pyszną kiełbasę żywiecką podsuszaną za 9,99 zł za 460 g. Netto ma też w super cenie pomarańcze – 2,99 zł/kg i rzodkiewki – tylko 98 groszy za pęczek. A na zbliżający się Dzień Kobiet sieć przygotowała duży wybór słodyczy, nie tylko czekolady Wedla za 2 ,69 zł, ale też czekoladki Merci za 12,99 zł czy Ferrero Rocher za 17,99 zł. Do słodyczy możemy kupić bukiet tulipanów za12,99 zł (15 sztuk) i mamy gotowy upominek.

Zobacz w galerii najciekawsze promocje w Netto

Express Biedrzyckiej - Jan Maria Jackowski: Między Kaczyńskim a Ziobrą nie chodzi o politykę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze