Wizz Air zawiesza loty do stolicy Mołdwii

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Wizz Air zawiesza loty do stolicy Mołdwii

Wizz Air wznawia połączenia z Polski. Chodzi o popularne kierunki

2020-12-08 15:27

Węgierska linia lotnicza Wizz Air zapowiedziała wznowienie w grudniu lotów z Polski m.in. do Bergamo we Włoszech, Billund w Danii, Lizbony w Portugalii i na Teneryfę w Hiszpanii.

„Wizz Air wznawia w grudniu loty z Polski m.in. do takich miejsc jak: Bergamo (Włochy) z Gdańska, Billund (Dania) z Krakowa, Teneryfa (Hiszpania) z Katowic, Lwów (Ukraina) z Wrocławia czy Lizbona (Portugalia) z Warszawy” – poinformował przewoźnik w komunikacie. Przewoźnik przypomniał, że wdrożył dodatkowe procedury w zakresie higieny, ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład i zwiększenie czystości w samolocie.

Na katowickie lotnisko wróciły loty międzynarodowe

„Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną i dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia, jak i schodzenia z pokładu” – czytamy w komunikacie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Cyberpunk 2077: Data i godzina premiery. Gdzie kupić grę CD-Projekt Red?

Linia przekazała, że mimo filtrów HEPA, które znajdują się we wszystkich samolotach Wizz Aira i odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97 proc. wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu. Wizz Air ma pięć baz w Polsce: Warszawa, Katowice, Kraków, Gdańsk i Wrocław. Przewoźnik dysponuje w sumie 134 samolotami typu Airbus A320 i A321.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany