Wniosek o 300 plus. Bank Pekao zachęca do składania dokumentów online

2020-06-30 16:09 KaJa
Bank Pekao S.A.
Autor: materiały prasowe

Już od środy, 1 lipca rodzice będą mogli składać wnioski o przyznanie dodatkowego świadczenie na dziecko w ramach rządowego programu Dobry Start, zwanego potocznie 300 plus. Klienci Banku Pekao będą mogli złożyć wniosek bezpiecznie i całkowicie online - za pomocą bankowości internetowej Pekao24. Ponadto, najmłodsi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji.

Program Dobry Start to dodatkowe świadczenie przyznawane rodzicom dzieci uczących się. Świadczenie to ma pokryć część wydatków związanych z wyprawką szkolną. Wsparcie przysługuje wszystkim uczniom do 20. roku życia, a w przypadku niepełnosprawności - do 24. roku życia, bez względu na dochód rodziny. Aby otrzymać dofinansowanie należy wypełnić odpowiedni wniosek. Od 1 lipca klienci Banku Pekao mogą to zrobić wygodnie bez wychodzenia z domu. Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej Pekao24 i w sekcji „e-Urząd” wybrać wniosek Dobry start. Większość pól zostanie wypełniona automatycznie na podstawie danych z systemu banku - całość zajmie kilka minut.

Zobacz także: Największe ataki na systemy przemysłowe. Jak obecnie rozwijają się zagrożenia wobec infrastruktury fizycznej?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź również: Wdrażanie nowych technologii i innowacji na korzyść firm

Wypełniając wniosek do końca sierpnia, pieniądze otrzymamy do 30 września. Jeżeli natomiast złożymy go między 1 września a 30 listopada, na świadczenie trzeba będzie poczekać do dwóch miesięcy. Osoby, które wolą wypełnić wniosek w sposób tradycyjny, będą mogły to zrobić od 1 sierpnia osobiście w urzędzie lub za pośrednictwem poczty.

Najnowsze