Wszystkie podwyżki Roberta Lewandowskiego [INFOGRAFIKA]

2017-05-16 15:31
Robert Lewandowski
Autor: East News Napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski

Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej dostał podwyżkę w Bayernie Monachium. Jak to się ma do jego pierwszych zarobków?

Przez 12 lat, w ciągu których RL9 zarabia na graniu w piłkę, jego miesięczna gaża podskoczyła ponad 18 000 procent! Na początku kariery seniorskiej nasz as grał w IV lidze. Klub spadł ligę niżej, ale Robert został dostrzeżony i trafił do wymarzonej Legii Warszawa. Było to jego drugie podejście do stołecznej legendy, za pierwszym razem spędził na Łazienkowskiej raptem miesiąc, jako dziecko. Tym razem kariery również nie zrobił, ale przez rok zarabiał o wiele więcej.

Transfer do Niemiec do już finansowa trampolina. Zaczął od 700 000 złotych na miesiąc i był wtedy jednym z najmniej zarabiających w drużynie. Teraz to ponad 7 milionów, a Robert Lewandowski to najlepiej zarabiający piłkarz w historii Bundesligi i polskiego sportu!

Wszystkie podwyżki Roberta Lewandowskiego
Autor: Super Express Wszystkie podwyżki Roberta Lewandowskiego

Kolejna przystań, czyli przuszkowski klub Znicz oferował mniejszą pensję, ale Lewandowski mógł zaistnieć. Grał w podstawowym składzie, strzelał bramki, klub awansował. Naszą gwiazdą znowu zainteresowali się nasi krajowi giganci. 20-letni napastnik zaczął zarabiać ponad przeciętne pieniądze - 20 000 złotych miesięcznie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze