XIV Targi Franczyzy 2016: 173 pomysły na biznes

2016-10-13 2:00
XIV Targi Franczyzy 2016: 173 pomysły na biznes
Autor: mat. prasowe XIV Targi Franczyzy 2016: 173 pomysły na biznes

Jeśli ktoś szuka pomysłu na biznes, warto odwiedzić XIV Targi Franczyzy, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 13-15 października 2016 r.

Targi Franczyzy w Warszawie to największe wydarzenie na rynku franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej oraz miejsce spotkania dwóch stron franczyzowego biznesu, gdzie przyszli franczyzobiorcy i partnerzy mogą poznać zasady współpracy z najbardziej znanymi markami.

Franczyza daje możliwość prowadzenia własnej firmy pod znaną marką, według sprawdzonej wiedzy, wypracowanej przez lata istnienia firmy franczyzowej na rynku. Dzięki temu biznes na licencji jest bezpieczniejszy w przeciwieństwie do niezależnej działalności i zwiększa szansę na sukces. Targi są okazją do nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych i porównania warunków współpracy licencyjnej.

W tegorocznej edycji Targów Franczyzowych wezmą udział 173 największe firmy z Polski i z zagranicy. Wśród nich będzie m.in. Burger King, Telepizza, Setka Bar, Salad Story, A.Blikle (gastronomia), Carrefour, E.Leclerc, Intermarché (branża spożywcza), Duka, Bricomarché (branża „dom i ogród”), Vistula, Wólczanka, Gatta (branża odzieżowa), Tax Care (usługi dla bizneu) i Ziebart (usługi dla klientów indywidualnych).

Podczas Targów Franczyzy odbędzie się również Forum Szkoleniowe, czyli cykl wykładów prowadzonych przez praktyków biznesu i specjalistów ds. rynku franczyzowego. Wyjaśnią jak wybrać biznes dla siebie, na co zwrócić uwagę w umowie franczyzowej oraz ile można zarobić na franczyzie. Gościem specjalnym forum będzie Robert Moskwa, aktor i trener biznesu, który opowie o ważnych zmianach w życiu. Forum Szkoleniowe potrwa trzy dni Targów, od czwartku do soboty.

XIV Targi Franczyza 2016 odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 13-15 października w godz. 10.00-17.00 (czwartek, piątek) i w godz. 10.00-15.00 (sobota). Więcej informacji na www.franczyza.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze