Z nami zrobisz tańsze zakupy

2008-09-12 4:00

Jedzenie najlepiej kupujcie w Auchan i Tesco, a artykuły przemysłowe - w Auchan i Carrefour! Na dużych zakupach zaoszczędzicie nawet kilkadziesiąt złotych!

- Zależy mi na tanich zakupach - mówi nam Genowefa Żbikowska (85 l.). - Emerytura jest tak niska, a ceny w sklepach - coraz wyższe! Do tego różnią się nieomal w każdym hipermarkecie! - dodaje.

Pani Genowefa ma rację. Zdarza się, że jeden z warszawskich marketów kusi tanimi cenami artykułów spożywczych, za to artykuły przemysłowe kupisz tam nieco drożej niż w innych. Sprawdziliśmy ceny w największych stołecznych sklepach i możemy powiedzieć uczciwie - najniższe ceny ma Auchan!

Sklep oferuje bardzo niskie ceny artykułów przemysłowych. I nawet jeśli ta reguła nie dotyczy wszystkich produktów, większość z nich kupicie w Auchan w nieporównywalnie niższej cenie niż gdzie indziej. Nie odbija się to w żaden sposób na cenach artykułów spożywczych, które są tam również dość niskie lub porównywalne z cenami w innych marketach.

W Realu dość wysokie ceny, w porównaniu do innych hipermarketów, osiągają artykuły przemysłowe. Jeśli chodzi o produkty spożywcze, ceny są również dość wysokie, choć porównywalne z tymi w sklepach Carrefour i E.Leclerc. Nieco tańsze artykuły spożywcze ma Tesco, wyrównuje to sobie jednak cenami artykułów przemysłowych. Z kolei Carrefour, gdzie ceny artykułów spożywczych są dość znaczące, oferuje w zamian niskie ceny artykułów przemysłowych. E.Leclerc, który ma dość wysokie ceny jedzenia, nie szarżuje z cenami przemysłowych, nie są one jednak też przesadnie niskie.

W tabeli obok przedstawiamy ceny wybranych produktów w sklepach pięciu największych warszawskich marek (Tesco, E.Leclerc, Real Jubilerska, Carrefour Reduta, Auchan Wola).

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze