Ryanair

i

Autor: Shutterstock

Zakaz sprzedaży alkoholu na lotniskach. Tego chce Ryanair!

2018-06-19 13:06

Ryanair zaapelował o nałożenie ograniczeń na lotniskach na sprzedaż alkoholu. Sugeruje, aby wprowadzić limit „dwóch drinków” oraz całkowity zakaz sprzedaży alkoholu do godziny 10 rano. Wszystko przez skandaliczne zachowanie pijanych pasażerów na pokładzie, przez które samolot irlandzkich tanich linii lotniczych, był zmuszony ostatnio awaryjnie lądować.

Lot z Dublina na jedną z wysp na morzu śródziemnym został zakłócony przez trzech pijanych pasażerów. Ich skandaliczne zachowanie, zmusiło pilota do awaryjnego lądowania w Paryżu, gdzie zostali aresztowaniu przez francuską policję.

Po tym zdarzeniu, Ryanair wydał specjalne oświadczenie, w którym poinformował, że „mając na uwadze bezpieczeństwo oraz komfort podróży klientów oraz członków załogi”, nie będzie tolerował zachowań, zakłócających spokój na pokładach swoich samolotów. Jednocześnie zaapelował o nałożenie ograniczeń na lotniskach na sprzedaż alkoholu. Zasugerował, aby wprowadzić limit „dwóch drinków” oraz całkowity zakaz sprzedaży alkoholu do godziny 10 rano.

Na oświadczenie odpowiedziały władze lotniska w Dublinie. „Zachowanie niektórych klientów na pokładzie samolotu linii Ryanair było całkowicie nie do zaakceptowania” – czytamy w ich orzeczeniu. Zapewniono w nim również, że lotnisko współpracuje z liniami lotniczymi, takimi jak: Ryanair czy Irish Aviation Authority, a także policją na lotnisku nad ewentualnym wprowadzeniem ograniczenia sprzedaży alkoholu.

 


Źródło: polishexpress.co.uk

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze