Zarząd Polskiego Fundusz Rozwoju powołany na kolejnych 5 lat. Prezesem Paweł Borys

2018-04-27 14:24
Paweł Borys
Autor: East News Paweł Borys

W Polskim Funduszu Rozwoju powołano nowy zarząd. Okazuje się, że przez kolejnych 5 lat zasiądą w nim te same osoby, które pracowały w nim dotychczas. Do zarządu dołącza Tomasz Fill. Na stanowisku prezesa PFR pozostaje Paweł Borys.  

Rada nadzorcza Polskiego Funduszu Rozwoju powołała na 5-letnią wspólną kadencję zarząd funduszu w składzie: Paweł Borys - prezes zarządu, Marcin Piasecki - wiceprezes zarządu, Bartłomiej Pawlak - członek zarządu, Tomasz Fill - członek zarządu.

Zobacz koniecznie: Paweł Borys - kim jest prezes PFR

- Polski Fundusz Rozwoju jest w trakcie realizacji swojej wieloletniej strategii, której priorytetem jest realizacja wielu programów, ważnych dla podniesienia nowoczesności i konkurencyjności polskiej gospodarki. Decyzja Rady Nadzorczej umożliwia kontynuację i sprawne przeprowadzenie inicjatyw rozwojowych, wspierających realizację Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Cieszę się, że do naszego zespołu powraca doświadczony menadżer Tomasz Fill, który jako członek zarządu będzie odpowiedzialny za rozwój i komunikację. Jest to kluczowe dla przygotowania PFR do stworzenia infrastruktury systemu Pracowniczych Planów Kapitałowych, szczególnie w zakresie efektywnej komunikacji do ponad 11 mln potencjalnych uczestników tego programu i jednocześnie bardzo istotnej reformy – powiedział Paweł Borys, prezes zarządu PFR SA.

Sprawdź też: Flagowa polska firma Solaris idzie pod młotek. Kto ją może kupić?

Kim jest Tomasz Fill? To 46-letni menadżer z ponad 15-letnim doświadczeniem. Jak podkreśla PFR, pracował w największych polskich firmach, w tym notowanych na warszawskiej giełdzie, w branżach: finansowej, energetycznej i telekomunikacyjnej. Zarządzał zespołami komunikacji, marketingu i relacji inwestorskich. Odpowiadał także za komunikację strategiczną spółek na rynkach zagranicznych, w tym w Czechach, na Litwie i w Niemczech. W latach 2016-2017 pracował w Polskim Funduszu Rozwoju SA. Wówczas odpowiadał za komunikację i marketing oraz koordynację współpracy podmiotów z Grupy PFR.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze