telewizor

i

Autor: pexels Dofinansowanie na zakup dekodera i telewizora

Znamy przyszłość TVN7. KRRiT podjęła ostateczną decyzję ws. koncesji

2022-02-18 15:49

25 lutego kończy się koncesja na nadawanie dla stacji TVN7. Długo przyszłość stacji stała pod znakiem zapytania, a wiele osób spodziewało się, że popularny kanał rozrywkowy zniknie ze względu na nieprzedłużenie koncesji. W końcu KRRiT podjęła decyzję. Czy TVN7 będzie nadal nadawać?

KRRiT przedłużyła koncesję dla TVN7! Wniosek złożono ponad rok temu i przez ten czas przyszłość popularnej stacji pozostawała niejasna. Wiele osób spodziewało się, że ze względu na brak koncesji telewizja po prostu będzie musiała zakończyć nadawanie.

- Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o przedłużeniu koncesji dla TVN7. Wniosek złożony przez TVN Grupa Discovery czekał na akceptację ponad rok. Decyzję o przedłużeniu koncesji TVN7 Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła na piątkowym posiedzeniu. Dotychczasowa koncesja wygasała 25 lutego - poinformowano na portalu TVN24.pl.

Demonstracja LEX TVN w Krakowie

Kanał TVN7 działa od 2002 roku. Obecnie to 4. najchętniej oglądany kanał w grupie komercyjnej 16-49. - Siódemka to kanał z koncesją naziemną, satelitarną i kablową. Blisko 30 proc. widzów ogląda go w telewizji naziemnej, czyli całkowicie za darmo. - przekonuje TVN. Programy wyprodukowane w Polsce wypełniają około 70 proc. całego czasu antenowego Siódemki.

Sonda
Czy powinna zostać przedłużona koncesja dla TVN7?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze