Znane niemieckie buty znikają z polskiego rynku. Sprawdź ich wyprzedaże

2020-12-02 13:39 kn
Jak bezpiecznie kupić buty online?
Autor: Debrande.pl Jak bezpiecznie kupić buty online?

Sieć salonów obuwniczych Salamander wycofuje swoje sklepy z Polski. Marka ma zniknąć z naszego rynku najpóźniej 1 marca 2021 r. Salamander był obecny nad Wisłą od 2003 r.

Salamander to marka obuwnicza z Niemiec. Zaczynała od 11 salonów w Polsce, aktualnie 7 z nich nadal pozostaje czynnych. Oprócz butów własnej marki , sieć sprzedaje w salonach firmowych także galanterię i torby skórzane.

– Spółka Salamander-Polska ogłosiła, że z dniem 1 stycznia 2021 kończy program lojalnościowy Salamander Club – poinformował portal dlahandlu.pl. Karty klienta i dotychczas niewykorzystane „Shopping Card” będą realizowane maksymalnie do 1 marca 2021 r. Po tym czasie stracą ważność.

Czytaj także: Zimowe BUTY za 39 zł! MEGA wyprzedaże! Najlepsze promocje w CCC i Deichmannie

Masło za darmo w Lidlu. Nowa promocja!

Wymarsz z Polski

To nie pierwsza znana marka zza granicy, która w ostatnim czasie znika z polskiego rynku. W tym roku ze sprzedaży w Polsce zrezygnowała francuska marka Camaieu z modą dla kobiet. Wcześniej polscy klienci stracili dostęp do salonów takich znanych firm oferujących obuwie, odzież czy delikatesy jak Marks & Spencer, Aldo czy GAP. Swoją decyzję sieciówki argumentowały brakiem dostatecznych dochodów, konkurencją czy zmianą strategii globalnej.

Najnowsze