SuperBiz wiadomości Kultowe lody wchodzą do Polski. Spróbujesz ich za darmo!

Kultowe lody wchodzą do Polski. Spróbujesz ich za darmo!

04.04.2017, godz. 10:21
Ben&Jerrys
Ben&Jerry's foto: .

Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników lodowych deserów. Popularne na całym świecie lody Ben&Jerry's będą rozdawane dziś za darmo w Warszawie z okazji Free Cone Day. To święto fanów lodów, które obchodzone jest od prawie 40 lat!

Pod koniec marca b.r. lody Ben&Jerry's weszły do Polski, jednak nie każdy miał okazję ich spróbować. We wtorek, 4 kwietnia marka lodów rozda natomiast milion litrów lodów za darmo z powodu święta, które celebruje się już od 38 lat – Free Cone Day, czyli dnia lodożerców!
Tradycja, sięgająca 1979 roku być może zawita na stałe także do Polski za sprawą marki, bowiem fanów lodowych deserów z pewnością nie brakuje.
Lody będą rozdawane w Warszawie, przy dworcu kolejowym PKP Śródmieście. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do 19.00. Wszyscy ci, którzy pokochają smaki Ben&Jerry's - jest dobra wiadomość: dostępne są już w sprzedaży w polskich sklepach. Na początek w sześciu smakach i dwóch gramaturach.

Zobacz także: Kolejna walka w Lidlu. O co tym razem bili się klienci? [WIDEO]


Marka lodów zachęcała swoich fanów do przyjścia na wydarzenie na Facebooku:
„Zgodnie z międzynarodową tradycją sięgającą roku 1979, chcemy uroczyście powitać nowych fanów Ben & Jerry's i podziękować wam za cierpliwość oraz niestrudzone (i skuteczne!) domaganie się Waszych ulubionych lodów w Polsce. Właśnie dlatego już 4 kwietnia zapraszamy Was na pierwszy w Polsce Free Cone Day!" – pisze Ben&Jerry's. Spotykamy się na warszawskim PKP Śródmieście, by podzielić się z Wami naszą ideą – Peace, Love & Ice Cream! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą przyjaciół i pozytywnej energii.(...)"

Sprawdź również: Awaria w ING Banku Śląskim. Pieniądze znikają z konta?


Amerykańskie lody dostępne są w 30 krajach na całym świecie, a ich miłośnicy z Polski długo musieli czekać, aby spróbować ich w kraju. Wyróżniają się m.in. oryginalnymi smakami typu:Chocolate Peppermint Crunch (chrupiąca czekolada z miętą), Cinnamon Buns (bułeczki cynamonowe) czy Banana Split (bananowo-truskawkowe z orzechami włoskimi).

 

Źródło: /wp.pl /wawalove.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: