SuperBiz wiadomości Kontrowersyjna reklama McDonald's. Dla internautów to skandal [WIDEO]

Kontrowersyjna reklama McDonald's. Dla internautów to skandal [WIDEO]

18.05.2017, godz. 14:51
McDonalds, fas food, McDonald
McDonald's, fas food, McDonald foto: Dreamstime

Chyba nikt nie spodziewał się takiej reklamy po globalnej sieci fast foodów, która z dobrym smakiem nie ma wiele wspólnego. W nowym spocie twórcy reklamy uznali, że lekiem na żałobę po stracie ojca jest... burger firmy McDonald's.

Kontrowersyjna reklama McDonald's
Dotychczas sieci fast foodów raczej nie zdarzały się kontrowersyjne reklamy, które na tyle poruszałyby społeczeństwo. Jednak połączenie burgerów i żałoby po śmierci ojca wydaje się być zestawieniem co najmniej nie na miejscu. W spocie możemy bowiem zobaczyć chłopca, który po śmierci taty wypytuje matkę o rzeczy z nim związane, wyraźnie jest smutny, nie może znaleźć sobie miejsca, szuka odpowiedzi, jaki był ojciec. Mama znajduje na pocieszenie lekarstwo – ma nim być oczywiście... kanapka z rybą od McDonald's.

Zobacz również: Zobacz kontrowersyjne reklamy, na których zarabia człowiek Trumpa [GALERIA]

Reklama McDonald's wzbudziła poruszenie wśród widzów i internautów w Wielkiej Brytanii, gdzie jest wyświetlana. Wszystkim kojarzy się źle, a połączenie smutku po stracie kogoś bliskiego z celem komercyjnym wydaje się być bardzo nieprzemyślanym ruchem ze strony reklamodawców.

 

Źródło: radiozet.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: