SuperBiz wiadomości Pamiątki z 23. Przystanku Woodstock. Co dostaniesz za darmo, a co kupisz?

Pamiątki z 23. Przystanku Woodstock. Co dostaniesz za darmo, a co kupisz?

04.08.2017, godz. 12:11
przystanek woodstock
Przystanek Woodstock foto: Super Express

Chcesz zrobić sobie ruchome zdjęcie lub wydrukować bezpłatnie pamiątkową fotografię? Te oraz inne atrakcje czekają na ciebie w dniach 3 – 5 sierpnia w Kosztrzynie nad Odrą, gdzie odbywa się 23. Przystanek Woodstock. O relaks i rozwój w Strefie Chilloutu, możliwość zrobienia zakupów na terenie festiwalu oraz atrakcje w Strefie Foto zadbał Lidl.

Szybki prezent od Lidla (Speedgift)
Lidl zadbał o to, aby uczestnicy 23. Przystanku Woodstock mogli zrobić na terenie festiwalu zakupy, ale także - upamiętnić wspólnie spędzony czas. W przygotowanej przez Lidla Strefie Chilloutu novum stanowi Strefa Foto, gdzie udostępniono Speedgif. Umożliwia on robienie ruchomych zdjęć. Każdy festiwalowicz ma szansę uwiecznić w ten sposób czas spędzony z przyjaciółmi, a następnie – wysłać sobie pamiątkę na urządzenie mobilne. Wszystko jest całkowicie za darmo.

#RockowaWyspaLidla
Te osoby, które chciałyby dostać materialną pamiątkę, mogą bezpłatnie wydrukować fotografię za pomocą Speedprintera. Aby zyskać do niego dostęp, wystarczy opublikować zdjęcie na Facebooku lub Instagramie i opatrzyć je hashtagiem #RockowaWyspaLidla. Zarówno Speedgif, jak i Speedprinter są dostępne w Strefie Chilloutu Lidla, gdzie można także udać się na poranne zajęcia z jogi, warsztaty bębniarskie, wspólne śniadania na trawie czy turniej piłkarzyków.

Lidl Rock Shop
Oprócz Strefy Chilloutu Lidl uruchomił Rockowy Sklep z artykułami spożywczymi, środkami higienicznymi, namiotami, śpiworami oraz innymi produktami, które przydają sie podczas muzycznych festiwali. Dzięki temu osoby mieszkające na polu namiotowym w Kostrzynie są w stanie zrobić zakupy nie opusczając terenu Przystanku Woodstock.

SiemaShop
Przy głównej alejce ulokowano pasaż handlowy. Na jego początku znajduje się SiemaShop – festiwalowy sklep 23. Przystanku Woodstock. Na miejscu można zaopatrzyć się w festiwalowe gadżety oraz odzież z motywem tegorocznego festiwalu. Zostały one zaprojektowane przez Jurka Owsiaka oraz jego ekipę grafików. W asortymencie znajdują się: kubki, smycze, magnesy i opaski na rękę, bluzki damskie i męskie w różnych rozmiarach, koszulki, bluzy, spódnice, torby bawełniane i z banerów, klapki, a nawet stroje kąpielowe dla kobiet. Organizatorzy zapowiedzieli, że jeżeli zainteresowanie sklepem będzie duże, zostanie wprowadzony system kolejkowy, który zdał egzamin podczas tegorocznego Finału WOŚP. Do sklepu będzie mogło wejść naraz 10 osób. Gdy 10 kupujących opuści namiot z pamiątkami, na ich miejsce zostaną wpuszczeni następni chętni.

Lidl Rock Shop – godziny otwarcia:
31.07.2017: 12:00 – 20:00
Od 01.08.2017 08:00 do 06.08.2017 do 12:00 – sklep czynny 24 godziny na dobę

Lidl Strefa Chilloutu – godziny otwarcia:
31.07.2017: 12:00 – 19:00
01.08-05.08.2017: 08:00 – 19:00
06.08.2017: 08:00 – 12:00

Zobacz też: Outsourcing w dyskontach? Lidl oferuje stałe zatrudnienie i umowę na rok z góry
Przeczytaj też: Od dziś Karta Dużej Rodziny obowiązuje w Lidlu. Resort rodziny o programie
Polecamy: Nowa marka w Lidlu. Suplementy diety dla sportowców [CENY]

Oprac. na podst. woodstockfestival.pl, mat. pras.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: