SuperBiz wiadomości Praca marzeń w USA. Obowiązki? Picie piwa i podróżowanie. Pensja – 12 tys. dolarów!

Praca marzeń w USA. Obowiązki? Picie piwa i podróżowanie. Pensja – 12 tys. dolarów!

18.03.2016, godz. 06:00
USA, flaga, Stany Zjednoczone
foto: EAST NEWS

Wydaje się, że taka oferta pracy może się tylko przyśnić, ale, jak wiadomo, w Ameryce spełniają się nawet najbardziej fantastyczne sny. Sieć tawern World of Beer z Florydy szuka właśnie osób, z którymi zostanie podpisany 4-miesięczny kontrakt wart 12 tys. dolarów (ok. 46 tys. zł). Do obowiązków trojga szczęśliwców, którzy kontrakt otrzymają, będzie należało podróżowanie i degustowanie piwa. Wszystkie koszty pokryje pracodawca!

Trzy osoby, które zostaną wyłonione w postępowaniu kwalifikacyjnym, będą musiały jeździć po Stanach Zjednoczonych i poza granice tego kraju, uczestniczyć, w różnych festiwalach dla piwoszy i próbować rozmaitych piw. Wszystkie koszty podróży pokryje wspomniana na wstępie sieć tawern. Co będzie z tego miała? Świetną promocję, bo podróżnicy będą musieli opisywać swoje przygody w mediach społecznościowych i na specjalnie założonym blogu.

ZOBACZ TEŻ: Dzień św. Patryka. Ile kosztują najdroższe piwa świata?

Kto będzie w gronie szczęśliwców? O tym przekonamy się za nieco ponad tydzień, kiedy zakończy się rekrutacja. W trasę podróżnicy wyruszą w ostatnim tygodniu kwietnia. Na koniec przykra informacja - swoje oferty zgłaszać mogą wyłącznie pełnoletni obywatele USA, tak że Polacy przebywający czasowo w tym kraju mogą o pracy marzeń zapomnieć.

Źródło: interia.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: