aplikacja, smartfon

i

Autor: Pixabay.com

365FarmNet: Aplikacja dla rolników w domenie i zagrodzie

2019-04-29 16:34

Dzisiejsze gospodarstwa składają się z kilku firm, z których jedne produkują, inne składują, jeszcze inne dostarczają niezbędnych materiałów lub konserwują sprzęt. Wszystkie te małe przedsiębiorstwa, wymagające kontroli i stałego nadzoru łatwo ogarnąć – z aplikacją 365FarmNet

Jest przeznaczona dla rolników pracujących w swoich zróżnicowanych tematycznie zagrodach. Jej twórcom chodziło o stworzenie prostego narzędzia, do którego potrzebny będzie tylko dostęp do internetu z dowolnego urządzenia. Aplikacja jest internetowa, nie wymaga więc instalacji na dysku. Po darmowej rejestracji wprowadza się do niej swoje dane, korzystając z dowolnego komputera, tabletu czy smartfona (z systemem Android lub iOS).

 Rzut pańskiego oka

365FarmNet pozwala na wprowadzanie danych potrzebnych do nieprzerwanego wydajnego funkcjonowania różnych działów i dziedzin gospodarstwa rolnego. Co bardzo istotne, zapewnia dużo różnych funkcji za darmo, a działa bez ograniczeń czasowych. To daje gwarancję, że wprowadzone dane, np. dotyczące zwierząt gospodarskich, ich liczby, kontroli weterynaryjnej, zastosowanych środków ochrony roślin, itp. zostaną zachowane. Nawet wtedy, kiedy użytkownik z jakiegoś powodu zaniecha korzystania z aplikacji, w każdej chwili będzie można zaktualizować informacje i dalej z nich korzystać. Aplikacja umożliwia wgląd we wszystkie dziedziny działalności zgodnie z własnym kalendarzem prac. Przypomina o ważnych terminach i pozwala spojrzeć na całość, ocenić stan gospodarstwa.

Wszystko pod kontrolą

Aplikacja umożliwia rolnikowi wykonywanie funkcji, bez których hodowla czy uprawy wymknęłyby się spod kontroli: dokumentacji działalności i monitorowania rynku zbytu. Ceny środków do produkcji i zbytu, obowiązek rejestracji zwierząt gospodarskich, zasoby niezbędnych środków do produkcji w magazynach, płatności bezpośrednie: wszystko to można mieć w we własnym 365FarmNet. Wystarczy rzut oka, aby zorientować się co wymaga natychmiastowych działań. Dodatkowe moduły przeznaczone do obsługiwania bardziej złożonych i mniej powszechnych dziedzin, którymi zajmują się rolnicy, są płatne (cena 40 złotych za miesiąc i więcej), ale za to pozwalają np. skalkulować dochód brutto z hektara dla każdego z uprawianych zbóż.

Ewa Jabłońska

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze