DOLINA BIEBRZY Gospodarstwo Agroturystyczne - Goniądz

i

Autor: Dolina Biebrzy DOLINA BIEBRZY Gospodarstwo Agroturystyczne - Goniądz

Akcja wspierająca polską turystykę zostanw.pl. Przyłączają się do niej kolejne firmy

2020-06-03 11:32

#zostanwPolsce – takim hashtagiem Social WiFi zachęca Polaków, aby wakacje 2020 spędzili w kraju. Cel akcji? Wsparcie polskiej branży turystycznej oraz hotelarskiej, zachęcanie Polaków do bezpośrednich rezerwacji oraz odkrywania nieznanych dotąd uroków rodzimych zakątków. Z końcem mają do akcji dołączyło iTaxi.

– Branże hotelarska i turystyczna, oprócz eventowej, są tymi, które skutki pandemii odczuły i wciąż odczuwają najdotkliwiej. W tych trudnych czasach chcemy wesprzeć polskich przedsiębiorców, z którymi na przestrzeni kilku ostatnich lat udało nam się zrealizować wiele fantastycznych projektów. Cieszę się, że iTaxi poparło naszą inicjatywę i dołącza do akcji! Jestem przekonany, że uda nam się uzyskać efekt synergii, którego korzyści odczujemy wszyscy – mówi Paul Webster, CEO Social WiFi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie będzie 1000 plus na wakacje? Nowa propozycja bonu 300 plus

Cel zostanw.pl zakłada wspieranie polskich przedsiębiorstw poprzez zachęcanie do bezpośrednich rezerwacji. Pominięcie pośredników (np. Booking.com, KAYAK, trivago) sprawi, że do właścicieli obiektów turystycznych trafi znacznie więcej środków (każda rezerwacja bezpośrednia zwiększa przychód obiektów nawet o 43 proc.). Ponadto, jak wskazują wyniki niedawno przeprowadzonej ankiety, blisko 93% Polaków deklaruje, że planuje wakacje w kraju.

Serwis zachęca również do bezpiecznego wypoczynku – obok opisu każdego dodanego miejsca umieszczona będzie informacja o tym, w jaki sposób dba ono o bezpieczeństwo klientów w związku z koronawirusem. Mówi się, że Polska jest „zieloną wyspą Europy” jeśli chodzi o pandemię, zatem wybierając wakacje w Polsce, turyści będą mniej narażeni na zarażenie COVID‑19.

– Wraz z nastaniem pandemii w iTaxi wdrożyliśmy szereg procedur, dzięki którym mogliśmy zapewnić bezpieczne i komfortowe przejazdy. Jako pierwsi wdrożyliśmy w autach przesłony odgradzające kierowców i pasażerów. Niedawno, wraz ze znoszeniem przez rząd kolejnych obostrzeń, rozpoczęliśmy akcję „bezpieczny powrót do biur”, gdzie taksówka staje się bezpieczniejszą alternatywą poruszania się nie tylko po mieście, ale także pomiędzy miastami. Hotele zapewnią bezpieczny pobyt, a my - bezpieczny transport turystom, którzy zdecydują się na wakacje z Polsce  – komentuje Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

SPRAWDŹ TAKŻE: Samoloty w Polsce znów latają! LOT wznowił połączenia z pewnymi ograniczeniami

Turyści wybierający iTaxi.pl mogą nie tylko przemieszczać się po mieście, ale także bezpiecznie dojechać do wybranego hotelu w całej Polsce. Dodatkowo opcja BUS w aplikacji pozwala na przejazd do 6 osób w jednym pojeździe. – Dołączamy do inicjatywy #zostanwpolsce, bo sami jesteśmy w 100 proc. polską firmą. Chcemy wspierać polskich przedsiębiorców i polską gospodarkę Wierzę, że wspólne działania w tych trudnych czasach pozwolą nam wszystkim szybko wrócić do stanu sprzed pandemii – dodaje Grabowski.

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze