Colt/IBM

i

Autor: MAT. PRASOWE Colt/IBM

Colt otrzymał certyfikat MEF 3.0 dla usług SD-WAN

2021-08-06 4:10

Colt Technology Services zdobył certyfikat MEF 3.0 dla usług SD-WAN. Klienci korzystający z rozwiązania Colt SD WAN mogą mieć pewność, że ich usługa spełnia rygorystyczne wymagania MEF SD-WAN Service Attributes and Services (MEF 70).

MEF 70 to pierwsza w branży globalna standardowa definicja usługi SD-WAN i jej atrybutów. Jej celem jest przyspieszenie wzrostu rynku, umożliwiając tworzenie potężnych, nowych hybrydowych rozwiązań sieciowych, zoptymalizowanych pod kątem cyfrowej transformacji. Certyfikacja MEF 3.0 SD-WAN zapewnia uproszczoną, wstępnie zweryfikowaną funkcjonalność dla klientów oraz bezproblemową implementację i współpracę w ramach ekosystemu MEF.

— Firmy, które kupują SD-WAN od certyfikowanego dostawcy usług MEF 3.0, mogą mieć pewność, że otrzymają usługi zgodne z wiodącymi w branży światowymi standardami MEF. Wartość, jaką zapewnia certyfikacja, to, m.in., przyspieszone wdrażanie usług i krótszy czas wprowadzania ich na rynek — powiedział Nan Chen, prezes MEF.

ZOBACZ: Koniec HBO GO w Polsce. Wchodzi HBO MAX z darmowymi serialami

Polski Ład. Nowa kwota wolna od podatku, wyższe emerytury i zmiany w składce zdrowotnej. Kto na nim zyska, a kto straci? Sprawdź!

Wiodące na rynku rozwiązanie SD WAN firmy Colt łączy skalę i zasięg sieci Colt IQ z rozbudowanym zestawem funkcji, które są dostosowane do zmieniającego się krajobrazu sieciowego klientów. Firmy muszą obecnie prowadzić cyfrową transformację uwzględniając nieoczekiwane zmiany. Dzięki Colt SD WAN mogą zaspokoić potrzeby rosnącej zdalnej siły roboczej i skorzystać z optymalizacji aplikacji w chmurze, ulepszonego bezpieczeństwa, kontroli oraz możliwości szybkiego i wydajnego skalowania.

Sonda
Grasz w gry komputerowe?

— Od kilku lat intensywnie inwestujemy w nasze rozwiązanie SD WAN. Colt SD WAN jest od teraz usługą z certyfikatem MEF 3.0, co stanowi kolejne potwierdzenie, że ​​dostarczamy usługę spełniającą potrzeby naszych klientów korporacyjnych, spełniając szczegółowe specyfikacje dotyczące wydajności, pewności i sprawności określone przez MEF. Demonstrując zgodność z wiodącymi w branży standardami, możemy budować zaufanie naszych klientów i podkreślać nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższego poziomu usług i nieustanną innowacyjność — powiedział Peter Coppens, wiceprezes Colt ds. portfolio produktów.

Źródło: colt.net

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze