Platforma HBO MAX

i

Autor: Materiały prasowe

Koniec HBO GO w Polsce. Wchodzi HBO MAX z darmowymi serialami

2021-08-05 12:45

Platforma streamingowa HBO GO znika z rynku, a jej miejsce zastąpi HBO MAX. Nowy gracz VOD już zadebiutował w Stanach Zjednoczonych. W przyszłym roku HBO MAX ma pojawić się w Polsce. Jej użytkownicy nie będą mogli skorzystać z darmowego okresu próbnego. To już kolejna firma, która zrezygnowała z takiej zachęty dla nowych klientów. HBO MAX w zmian oferuje darmowe odcinki popularnych seriali.

HBO MAX w Polsce. Kiedy premiera?

W ciągu najbliższych miesięcy usługa wystartuje w 60 kolejnych krajach, w tym 21 europejskich. Pierwotnie HBO MAX miał zadebiutować nad Wisłą jeszcze w tym roku. Ostatecznie koncern WarnerMedia skupił się na rynku Ameryki Łacińskiej, gdzie zadebiutował w 2021 roku. W Polsce HBO MAX będzie dostępny w 2022 roku.

ZOBACZ: Popularna Aplikacja Player zintegrowana z HMS już dostępna w AppGallery

Małgorzata Socha o pracy na planie serialu w czasie pandemii

Ile kosztuje HBO MAX w Polsce?

Cena abonamentu w złotówkach nie jest jeszcze znana. Pakiet HBO MAX w USA kosztuje 14,99 dolarów (ok. 57 złotych). Obecnie za HBO GO w Polsce trzeba płacić miesięcznie 24,99 zł. Po zastąpieniu HBO GO przez HBO MAX, poszerzeniu oferty filmowej i nowej jakości 4K z HDR, trudno spodziewać się, że ceny abonamentu nie wzrosną.

Na czym będzie polegało przejście HBO GO w HBO MAX?

Nowe VOD od HBO to nowa formuła premier filmowych, bo w wariancie Max – dostępnym już od dłuższego czasu w USA – filmowe premiery na platformie odbywają się równo z tymi w kinach - podaje serwis hdtvpolska.com. Inną nowością - znaną już wśród większości platform streamingowych, będzie rezygnacja z darmowego okresu próbnego dla nowych użytkowników. W zmian HBO MAX oferuje bezpłatne udostępnienie pierwszych odcinków trzynastu popularnych seriali. Do dyspozycji użytkowników są pierwsze odcinki seriali „Gra o tron”, „Wychowane przez Wilki”, „Wojownik”, „Euforia”, „Batwoman”, „Kraina Lovercrafta”, „Perry Mason”, „Wojownik”, „Stewardesa”, „Titans”, „Love Life”, „Harley Quinn” oraz pierwszy odcinek drugiego sezonu „Doom Patrol”. Jednak, aby je dokończyć trzeba będzie wykupić już pełen abonament.

Sonda
Czy oglądasz seriale i filmy w internecie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze