Seriale Player

i

Autor: Materiały prasowe TVN

Popularna Aplikacja Player zintegrowana z HMS już dostępna w AppGallery

2021-07-27 2:20

Aplikacja Player, serwis oferujący wideo na życzenie i telewizję internetową, została zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że jest dostępna w AppGallery zarówno dla najnowszych urządzeń Huawei opartych o HMS, jak i starszych modeli z GMS.

Urządzenia Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021, innowacyjny, składany smartfon Mate Xs, a także tablety – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Player to jeden z najbardziej uniwersalnych serwisów VOD w Polsce, zawierający filmy, seriale, programy rozrywkowe, newsy i treści lifestylowe, motoryzacyjne, sportowe oraz tytuły dla dzieci. Jeden pakiet pozwala na współdzielenie konta z 5 osobami oraz oglądanie programów na dwóch urządzeniach jednocześnie. Player oferuje łącznie ponad 3000 polskich i zagranicznych tytułów. Po dodaniu wybranych programów do Ulubionych, użytkownik otrzymuje powiadomienia o nowych odcinkach ulubionych seriali i programów. Dodatkowo serwis daje możliwość oglądania bogatego wyboru formatów Player Original oraz discovery+ Originals dostępnych tylko w Player.

ZOBACZ: Nowa seria telewizorów Hisense U8 ULED 4K [ZDJĘCIA]

We Wrocławiu budują nowy aquapark.

Użytkownicy mogą również oglądać przedpremierowo ulubione programy i seriale, czasem nawet kilka tygodni wcześniej niż w telewizji oraz otrzymują dostęp do całych sezonów popularnych polskich produkcji. Fani sportu otrzymują dostęp do najlepszych dyscyplin i transmisje na żywo, w tym igrzyska olimpijskie, turnieje tenisowe, kolarstwo czy piłkę nożną w Eleven Sport oraz Canal+ SPORT. Player daje dostęp również do najpopularniejszych serwisów takich jak CANAL+, HBO, MTV, a także ponad 40 kanałów telewizyjnych na żywo, z możliwością przewijania i oglądania już rozpoczętych programów.

Sonda
Czy korzystasz ze sprzętów chińskich marek typu: Huawei, Xiaomi, OPPO itp.?

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika, umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze