Colt

i

Autor: Materiały prasowe Colt

Colt wprowadza zdalny dostęp do sieci SD WAN w pracy hybrydowej

2021-07-27 3:05

Colt Technology Services ogłosił wprowadzenie SD WAN Remote Access, funkcji zaprojektowanej w celu zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie bezpiecznego dostępu zdalnego. To jeden z pierwszych dostawców zarządzanej usługi SD WAN zintegrowanej z Versa SASE.

Nowa funkcja zdalnego dostępu, jedna z pierwszych opartych na Versa SASE, zbudowana została na wielokrotnie nagradzanej usłudze SD WAN od Colt, umożliwiając zdalny dostęp bez narażania bezpieczeństwa, integralności i wydajności sieci. Opiera się na prostym do skalowania, opłacalnym modelu. Versa Networks, kluczowy partner rozwiązania SD WAN firmy Colt, jest uznanym liderem w dziedzinie bezpiecznej sieci SD WAN i Secure Access Service Edge (SASE).

ZOBACZ: Loteria szczepionkowa: Kto wygrał 50 tys. zł? Wyniki losowania

– Jeśli chodzi o model pracy, przedsiębiorstwa znajdują się w punkcie zwrotnym, a budowanie infrastruktury sieciowej wspierającej pracę hybrydową jest obecnie jednym z najbardziej powszechnych i pilnych problemów przedsiębiorstw na całym świecie. Model hybrydowy przedstawia szereg nowych wymagań i wyzwań związanych z zapewnieniem bezpiecznego zdalnego dostępu, niezależnie od lokalizacji lub urządzenia – powiedział Peter Coppens, wiceprezes ds. portfolio produktów firmy Colt.

Mobilna wystawa KGHM

Jest to kolejny etap planu rozwoju sieci WAN firmy Colt w celu zbudowania kompleksowego, odpornego na awarie rozwiązania z obsługą SASE umożliwiającego bezpieczną pracę w modelu hybrydowym. Jak przewiduje dostawca, w niedługiej przyszłości model hybrydowy najprawdopodobniej stanie się nową normą dla wszystkich klientów. – Zbudowany na naszej infrastrukturze sieciowej, SD WAN Remote Access został zaprojektowany do obsługi bezpiecznej pracy hybrydowej dla naszych klientów i zapewnia łatwą w zarządzaniu, kompleksową ochronę w ich sieciach – zaznaczył Coppens.

Poprzez dodanie usługi Remote Access, oprócz zintegrowanych funkcji bezpieczeństwa Colt SD WAN, przedsiębiorstwa zyskują kompleksową ochronę wewnątrz swoich sieci, którą można łatwo zarządzać za pomocą „jednego okna”. Usługa SD WAN Remote Access zapewnia użytkownikom bezpieczny dostęp do danych i aplikacji, których potrzebują – w zależności od ich roli lub profilu – niezależnie od lokalizacji.

– Ponieważ niepewność stała się normą, niezbędnym elementem dla zachowania ciągłości biznesowej i produktywności jest pewność co do sposobu w jaki usługi sieciowe i bezpieczeństwa są dostarczane – czy to w chmurze, w centrum danych, w oddziałach firmy czy podczas pracy z domu, biorąc też pod uwagę użytkownika i urządzenia z jakich korzysta. Dzięki współpracy z Colt, jesteśmy w stanie pomóc klientom w sprostaniu nowej rzeczywistości, ułatwiając bezproblemową i bezpieczną pracę w modelu hybrydowym, z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie – powiedział Dogu Narin, szef zarządzania produktami globalnymi w firmie Versa.

Sonda
Czy firmy powinny dopłacać pracownikom do pracy zdalnej?

Versa Networks to lider w dziedzinie SASE. Łączy zaawansowane zabezpieczenia i sieć, wiodącą w branży technologię SD-WAN dostarczającą prawdziwej możliwości korzystania z usług wielu dostawców usług chmurowych naraz i zaawansowaną analitykę za pośrednictwem chmury, lokalnie lub jako ich kombinację, aby spełnić wymagania SASE dla mikro i makro przedsiębiorstw i dostawców usług oraz za pośrednictwem uproszczonej usługi w chmurze Versa Titan zaprojektowanej dla Lean IT.

Źródło: colt.net

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze