Colt

i

Autor: Materiały prasowe

Colt z nowym wiceprezesem wykonawczym ds. HR. Tessa Raum odpowiedzialna za globalną strategię zasobów ludzkich

2021-01-22 9:39

Tessa Raum została mianowana na stanowisko wiceprezesa wykonawczego ds. HR w Colt Technology Services. Dołączy do zespołu Executive Leadership Team, podlegając bezpośrednio Keri Gilder, dyrektor generalnej. Nowa wiceprezes będzie odpowiedzialna za kierowanie działem HR i globalne wdrożenie trzyletniej strategii, którą Colt zaprezentował w listopadzie ubiegłego roku. Będzie również wspierać kulturę innowacji firmy i wzmacnianie jej rozwoju poprzez siłę pracowników.

– To czas ogromnych zmian dla całej branży – zarówno dla Colt, jak i przedsiębiorstw na całym świecie. W zeszłym roku nasi pracownicy niestrudzenie pracowali nad rozwiązaniami wspierającymi klientów. Byłam dumna, że jestem częścią tej firmy. Cieszę się, że mogę wspólnie z całym zespołem, realizować nową strategię przewidzianą na najbliższe trzy lata, abyśmy wszyscy mogli odegrać rolę w rozwoju Colt – podkreśliła Tessa Raum, komentując powierzenie jej nowego stanowiska.

Optymalizacja pracy zdalnej. Colt wprowadza oparte na chmurze rozwiązanie dla Microsoft Teams

Tessa Raum do Colt dołączyła w lipcu 2019 roku jako wiceprezes ds. HR. Wcześniejsze doświadczenie zdobywała w czołowych firmach z branży technologicznej, w szczególności zajmujących się produkcją oprogramowania - w tym w eMoney Advisor, Beyond (obecnie Nexxt) i Analytical Graphics, Inc., w których budowała swoje doświadczenie w kulturze skoncentrowanej na oprogramowaniu i metodykach zwinnych. Dla Colt jej doświadczenie jest nieocenione. Umożliwia realizowanie nowej strategii, która koncentruje się zapewnieniu wystarczającej elastyczności, pozwalającej wspierać przedsiębiorstwa, by mogły stawić czoła dzisiejszym wyzwaniom biznesowym.

Marek Zuber: Przed nami ciągły wzrost cen i opłat [Super Raport]

– W trakcie swojej dotychczasowej pracy dla Colt, Tessa wykazała się zdolnościami przywódczymi, a także doświadczeniem i entuzjazmem potrzebnymi do kierowania strategią kadrową na kolejnym etapie naszego rozwoju. Jestem zachwycona tym, że ​​dołączyła do zespołu kierownictwa wykonawczego, ponieważ Tessa uosabia to, w co z pasją wierzymy - że to nasi ludzie są kluczem do sukcesu. Pracownicy muszą być w centrum tego, co robimy, a my jako organizacja musimy upewnić się, że jesteśmy przygotowani do wspierania ich dobrostanu psychicznego i rozwoju, abyśmy wszyscy mogli się rozwijać – powiedziała Keri Gilder, dyrektor generalna Colt. – Fakt, że możemy obsadzić to stanowisko wewnętrznie, dowodzi tylko, że w Colt mamy wiele talentów. Nie mogę się doczekać dalszych sukcesów Tessy – podkreśliła.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze