Finalista Master Chefa otwiera swój pierwszy lokal! Startuje "Polska Kiełbasa" [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-07-04 7:33 Łukasz Trybulski
Polska kiełbasa
Autor: materiały prasowe Polska kiełbasa

Kulinarna mapa Warszawy wzbogaciła się o kolejne miejsce tworzone z pasją! Polska Kiełbasa, bo o tym lokalu mowa, to pierwszy gastronomiczny projekt Szymona Czerwińskiego. Kuchnia znajduje się na Nocnym Markecie i oferuje produkty najwyższej jakości podawane w niebanalny sposób.

Szymon Czerwiński to kucharz z zamiłowania i wykształcenia. Jest finalistą piątej edycji programu Master Chef. Odbył także kursy w renomowanych paryskich szkołach, m.in. Le Cordon Bleu, Alain Ducasse czy w Hotelu Ritz Paris. Obecnie kreuje swoją markę osobistą i tworzy z pasją projekty kulinarne. Wydał trzy książki i prowadzi swoje pasmo śniadaniowe w Dzień Dobry TVN. Teraz otworzył punkt gastronomiczny w Warszawie. Polska Kiełbasa to efekt umiejętności kulinarnych i zdolności. Goście lokalu z pewnością nie wyjdą z niego głodni! Szymon ugości każdego domową kiełbasą najwyższej jakości, podaną w towarzystwie niebanalnych dodatków. Smakosze polskich oraz orientalnych smaków z pewnością znajdą tu coś dla siebie – do wyboru kiszona kapusta czy azjatyckie kimchi. Każdy zestaw można także spersonalizować i całość dostosować do swojego podniebienia. W menu znajdzie się, m.in. kiełbasa biała, czerwona oraz wege, a standardową bułkę możemy zastąpić sałatą. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polska rodzina płaci krocie za pływanie po Bałtyku

Prostota wykonania potraw, dostępność składników i przede wszystkim smak oraz jakość produktów to recepta na udane danie! Wszystko to dostępne w Polskiej Kiełbasie na Nocnym Markecie.

Szymon Czerwiński: Wymyślił swoją własną kiełbasę! #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze